Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

16cm kaliteli haporlör tavsiyesi?

bu konuda deneyimli bir arkadaş yokmu?

kardeşim kaliteli temiz vede baslı bi ses istiyorsan kenwood 280w crosovırsız 16 cm hopörlörünü tavsiye ederim bugun bi muşterinin aracına montajını yaptırdık cok kaliteli bas ve sesi var onun harici alpine tercih ederim dsl 226 rms olarak düşük bana göre 50 w gibi bişey vermiyor

kardeşim kaliteli temiz vede baslı bi ses istiyorsan kenwood 280w crosovırsız 16 cm hopörlörünü tavsiye ederim bugun bi muşterinin aracına montajını yaptırdık cok kaliteli bas ve sesi var onun harici alpine tercih ederim dsl 226 rms olarak düşük bana göre 50 w gibi bişey vermiyor

dostum alpin demişsin, bende alpin sxe 1725s düşünüyorum. şuan %40 indirimde 70 liraya geliyor, sence işimi görürmü? linki veriyorum.

ALPINE SXE-1725S 16.5 cm (6-1/2") 2 Yollu Coaxial 40 W RMS 220 W PEAK 92 dB « Profesyonel Audio: Profesyonel Ses ve Multimedya Çözümleri

Bende Kenwood derim Ama Anfisiz basları kuvvetli duymak pek mümkün olmaz herhangi bi mono anfi desteklenmeli son çıkışta da güzel bi slim bas ohh tertemiz :eek:key:

Violance diye bir marka var yeni çıktı çok sağlam mid takımı tavsiye ederim

dostum alpin demişsin, bende alpin sxe 1725s düşünüyorum. şuan %40 indirimde 70 liraya geliyor, sence işimi görürmü? linki veriyorum.

ALPINE SXE-1725S 16.5 cm (6-1/2") 2 Yollu Coaxial 40 W RMS 220 W PEAK 92 dB « Profesyonel Audio: Profesyonel Ses ve Multimedya Çözümleri
temiz sesi var bu serinin fiyatı bu zaten indirim yok yanii şiririlmiş bi fiyat orjinal hoparlörüne oranla aynı sesi alırsın bu senin için yeterliyse ama dedigim gibi daha baslı bi daha canlı bişey istiyorsan kenwood derim yanında 2 twıtır da var aynı dsl nin modeli gibi mit takımı ayarında hoş fiyatıda o civarda 225 tl civarında

Geri
Üst Alt