Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

16 Ocak 2011 Pazar Paintball ve Mangal Organizasyonu

öncelikle teşekkür ederim..
yiğit 2000 mermiyi 20 ye bölmek lazım yani anlayacağın 100 mermi yapıyor..
10 liraraya 50 mermi 7.5 liraya da 100 mermi tolamda 150 mermi kişi başı 17.5..eğer mermi yetmezse gene aynı devam edin..
2000 lik alın 7.5 verin 100 mermi daha olsun

öncelikle teşekkür ederim..
yiğit 2000 mermiyi 20 ye bölmek lazım yani anlayacağın 100 mermi yapıyor..
10 liraraya 50 mermi 7.5 liraya da 100 mermi tolamda 150 mermi kişi başı 17.5..eğer mermi yetmezse gene aynı devam edin..
2000 lik alın 7.5 verin 100 mermi daha olsun

Mermi manyağı yaptın abi bizi :)

Arkadaşlar bugün Sarıyer tarafında toplantım vardı sabahtan,üşenmedim SCW için Kilyosa akaypaintball arazisine gittim,yer olarak güzel begendim park sorunu olmayacaktır diye düşünüyorum ancak biraz çamurluydu park alanı arabasını o günden önce yıkatmayı düşünen varsa vazgeçsin.

Şimdi Serbayım toplanma yeri olarak Parkormanın karşı yolu demiştik orda EDS var orası değil Acıbadem hastanesinin önü diyelim aynı yol üzerinde biraz daha ileride Acıbadem hastanesi cok büyük beyaz bir yapı anlarsınız.

Ben sabah 09 30 da sizi orda bekleyeceğim yanlız tam 09 30 da ordan cıkmamız lazım ki aşağı yukarı 20 dakikalık araba kullanmayı cok sevdiğim orman yolumuz var,tüm erzaklarımızı icecek yiyecek vs orman yolunun icindeki bahçeköy yerleşim biriminden tedarik edebiliriz,ondan sonra yine 10 dakikalık yolumuz var.Bilmeyenler yada daha önce gelmeyenler icin söyleyeyim o ormanın icinden gecerken camları açın ve o havayı teneffüs edin,ve araba kullanmanın zevkine varın,o yüzden mutlaka eşinizle,sevgilinizle cocuğunuzla gelmeye calışın derim.

ben lada ile gelirim..çamurda oynaşırız:eek:

Geri
Üst Alt