Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

16 mart büyük seat buluşmasi

hayırlısı olur inş dostlarım.biz sonuçta seat sever olarak birbirimi bulduk ve kocaman büyük bir aile olduk.SCW olarak orada kaliteli bir şekilde boy göstermemiz lazım olduğunu düşünüyorum.sizlerden ricam katılımımız bol olsun.katılabilcek bütün dostlarımızı yanımızda görmek isteriz.şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederiz
ghostrider+elanor

hayırlısı olur inş dostlarım.biz sonuçta seat sever olarak birbirimi bulduk ve kocaman büyük bir aile olduk.SCW olarak orada kaliteli bir şekilde boy göstermemiz lazım olduğunu düşünüyorum.sizlerden ricam katılımımız bol olsun.katılabilcek bütün dostlarımızı yanımızda görmek isteriz.şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederiz
ghostrider+elanor

arabanı sağlam tut hafta sonuna kadar:)

Duruma göre en kısa sürede haber vereceğim umarım bir aksilik olmaz ve aranızda bulunuruz şimdiden güzel organizasyon diliyorum

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gelimmi nan :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
E bu kadar aradan sonra kendimi affettirmem lazim :) gelicem Allah'in izniyle ;)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt