Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

16'' Kar Lastiği ve jant

mR'

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar selamlar...Jantı ve lastiği ilk olarak 2010 senesinde Mercedes CLC modelinde kullanmak için aldık...
Daha sonra Seat Leon aracımda 1 kış geçirmesi ardından, yine araç değişikliği ile satmak istemekteyim...
Jantlar orjinal CMS marka olup lütfen kore çin malları ile mukayese etmeyiniz...Kesinlikle tamir hasar ve yoktur sadece yılın 3 4 ayı kullanmışmışlardır...
Lastiklerin Dumlop marka olup 205 55 16 boyutlarındadır ve durumu fotolarda göreceğiniz üzere %70 düzeyinde dişlidir ve halen kullanılabilir durumdadır...
17 jantıma lastik alacagım için lastikçim takımına 450 lira verdi...Aynı rakama bizden birisi alırsa kimseye para kazandırmamak adına vermek isterim...
Selamlar saygılar

Ekli dosyalar

• IMG_4541.jpg
    IMG_4541.jpg
    96.4 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_4540.jpg
    IMG_4540.jpg
    96.1 KB · Görüntüleme: 90
hayırlı satışlar...
güzel fiyat gerçekten lastiğin üretim yılı ne zaman acaba öğrenebilirmiyiz 10-11 veya 09 teşekürler...

Ankarada yaşıyor olsaydım almamak için hiçbir nedenim olmazdı.

hayırlı satışlar abi. ben şuan maddiyat dolayısıyla alamayacağım. ama fiyat çok uygun ihtiyacı olan kaçırmasın

Hayırlı Satışlar Sadece lastikler için Fiyat Almam Mümkünmü:eek:key:

hayırlı satışlar...
güzel fiyat gerçekten lastiğin üretim yılı ne zaman acaba öğrenebilirmiyiz 10-11 veya 09 teşekürler...

Dostum lastikleri bıraktıgım için bi yorum yapamıyorum suan ama 2009-2010 olması gerekiyor saygılar.

Hayırlı Satışlar Sadece lastikler için Fiyat Almam Mümkünmü:eek:key:

Jant lastik 450 derken lastik için 200 istesek çok olur, 150 desek komik olur + ankara da değilsin sanırım oda işkence olur :)
Sen ne uygun görüyorsan paylaşabilirsin ama dediğim gibi sök tak için yine bi masraf olacak bana + kargoya gidicez vs

Jant lastik 450 derken lastik için 200 istesek çok olur, 150 desek komik olur + ankara da değilsin sanırım oda işkence olur :)
Sen ne uygun görüyorsan paylaşabilirsin ama dediğim gibi sök tak için yine bi masraf olacak bana + kargoya gidicez vs
Dogru Diyosun Bende çıkamadım işin İçinden:confused: Bu şekilde birinin işine yararsa çok daha makul olacak sanırım.. :eek:key:

Geri
Üst Alt