Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

16 Jant Lazım

Reis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracımdaki jantlar pek hoşuma gitmiyor, orjinal jantları verip yerine jant alabaliceğim yer biliyormusunuz?

Jant konusunda tavsiyeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim..

17 çok büyük gelir abi o zaman lastikleride değiştirmem gerekecek, ama 16 varsa alabilirim :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

16 inç Mehmet
bende öyle tahmin etmiştim benim arabamı aldığımilk zamanlardaki gibi lastik masrafı çıkmasın diye yapıosanız bence elinize yetrli para geçene kadar bekleyin ama 16 almayın minimum 17 ama şiddetle 18 diyorum

agraların fotoları varmı. serkan abi?

Agraların fotosu yok ama benim exeo da takılıydı exeo yu orjınal jantlarıyla satınca boşta duruyor onlarıda yer kaplıyor diye izmir seat mbu servise bıraktım satın bunları diye satmak için uğraşan yok malesef depolarında duruyormuş geçen gün konuştum,lastiklerin durumu iyi jantların birinde sürtme var boyansa fena olmaz bir tanesi..

bende öyle tahmin etmiştim benim arabamı aldığımilk zamanlardaki gibi lastik masrafı çıkmasın diye yapıosanız bence elinize yetrli para geçene kadar bekleyin ama 16 almayın minimum 17 ama şiddetle 18 diyorum

Fiyat farkı etken fakat en büyük etken 17 veya 18 inç jant alınca lastik ince yanak olması gerekir ve yanaklar ince olunca çok ses yapıyor. Ben birde çok fazla geziyorum birde memlekete filan çıkınca köy yolunda ufacık taşları içeriye hissettiriyor.

Fiyat farkı etken fakat en büyük etken 17 veya 18 inç jant alınca lastik ince yanak olması gerekir ve yanaklar ince olunca çok ses yapıyor. Ben birde çok fazla geziyorum birde memlekete filan çıkınca köy yolunda ufacık taşları içeriye hissettiriyor.
çok fazla konfor farkı olmaz 16 17 arası. agraları kaçırma derim bende.

Geri
Üst Alt