Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

16 Jant Lazım

Fiyat farkı etken fakat en büyük etken 17 veya 18 inç jant alınca lastik ince yanak olması gerekir ve yanaklar ince olunca çok ses yapıyor. Ben birde çok fazla geziyorum birde memlekete filan çıkınca köy yolunda ufacık taşları içeriye hissettiriyor.

Yani ince yanak olmasi guzel aslinda sehir icinde sorun cikarmaz ama tabi koy yolunuz nasil bilmiyorum onun icin bisey diemicem

Yani ince yanak olmasi guzel aslinda sehir icinde sorun cikarmaz ama tabi koy yolunuz nasil bilmiyorum onun icin bisey diemicem

Bol taşlı ve bol çukurlu bir yol.. Geçen sene lastikleri yarıcam diye çok korkmuştum.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Agraların fotosu yok ama benim exeo da takılıydı exeo yu orjınal jantlarıyla satınca boşta duruyor onlarıda yer kaplıyor diye izmir seat mbu servise bıraktım satın bunları diye satmak için uğraşan yok malesef depolarında duruyormuş geçen gün konuştum,lastiklerin durumu iyi jantların birinde sürtme var boyansa fena olmaz bir tanesi..

Abi arkadaşlar senin jantları almamı söylüyor sen ne diyorsun :)

Vallahi dedigim gibi lokal sorunlarinizi goz onune alarak en iyi siz secim yaparsiniz ancak 17 ye gecince de 225/45 olacak 18 de de 225/40 oluor cok bise degismez sanirim bu durumda sizin 16 inch jant almanin hem maddi durumunuz hemde yollardan dolayi

Agraların fotosu yok ama benim exeo da takılıydı exeo yu orjınal jantlarıyla satınca boşta duruyor onlarıda yer kaplıyor diye izmir seat mbu servise bıraktım satın bunları diye satmak için uğraşan yok malesef depolarında duruyormuş geçen gün konuştum,lastiklerin durumu iyi jantların birinde sürtme var boyansa fena olmaz bir tanesi..

fiyat olarak ne düşünüyorsun abi agralara ?

Vallahi dedigim gibi lokal sorunlarinizi goz onune alarak en iyi siz secim yaparsiniz ancak 17 ye gecince de 225/45 olacak 18 de de 225/40 oluor cok bise degismez sanirim bu durumda sizin 16 inch jant almanin hem maddi durumunuz hemde yollardan dolayi

Aynen öyle, 4 lastiği yeni almıştım jantları büyüttüğüm zaman tekrar 4 lastik almak zorunda kalıcam.

Bol taşlı ve bol çukurlu bir yol.. Geçen sene lastikleri yarıcam diye çok korkmuştum.

Abi arkadaşlar senin jantları almamı söylüyor sen ne diyorsun :)

Karar senin kardeşim,ama şunu da bil, bu namussuz jantlar leona çok yakışıyor :) 17'' olduğu için de sürtme vurma v.s sıkıntı olmuyor,18'' olsa sıkıntılı olur yani..

fiyat olarak ne düşünüyorsun abi agralara ?
4 agra jant + iyi durumda 4 adet bridgestone lastik sadece 1500 tl :)

Karar senin kardeşim,ama şunu da bil, bu namussuz jantlar leona çok yakışıyor :) 17'' olduğu için de sürtme vurma v.s sıkıntı olmuyor,18'' olsa sıkıntılı olur yani..

4 agra jant + iyi durumda 4 adet bridgestone lastik sadece 1500 tl :)

Kredi kartı geçiyormu :)

Çok şükür istediğim jantları buldum yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt