Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

16 inch makyajli kasa sifir ayarinda jant lastik 2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Punisherkp

Kayıtlı Üye
aracim 2011 eylul cikislidir 16 lari nerdeyse hatirlamiyorum bile arac uzerinde hemen 17 taktim sonra 18 taktim simdi tejrar 17 kullaniyorum :) 16 lari garajimda oda sicakliginda muhafaza ediyorum posetlenmis sekilde hava almadan duruyor
uzerinde brigstone lastikleri var km si 1000 ya dao lmadi 2000 bindir sifir diyebiliriz jantlarda cizik soz konusu degildir balansi da fabrikanin yaptigi balanstir yani anlatmak istedigim kullanilmamis sifir olarak durmaktadir bnm isime yaramiyor lastik degistirmek isteyen olursa jant degistirmek isteyen olursa isi gorulsun

son fiyat pazarlik 1 tl bile inmem varsin dursun curusun orada :) sirf lastik fiyatindan uygun olarak jant lastik 900 tl istiyorum

lastik ebatlari 205 55 16

iletisim 0532 626 03 42 cvp veremessem sms atin donus yaparim

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Hayırlı satışlar. Bende attım depoya benimkileri kıyamadım vermeye yatsınlar orada:)

Hayırlı satışlar. Bende attım depoya benimkileri kıyamadım vermeye yatsınlar orada:)

bende 2 cift oem jant oldu :) 17 agralar le 16 seti bir arada sakalamanin anlami yok diye bunlari satayim dedim garantiden problem olursa 17 lerle servise gideriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt