Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

16 Haziran Ankara.. Aracımın tavanı ve kaputu ezildi..

maceren

Kayıtlı Üye
arkadaşlar Ankara'da afet oldu.. 40 dk aralıksız ceviz büyüklüğünde dolu yağdı tavana ve kaputa paspas koymama rağmen kaput ve tavanda 10 larca belki yüzlerce göçükler oluştu. ne yapmam lazım ? başına böyle birşey gelen varmı ? yardımlarınızı bekliyorum..

dsc02301l.jpg

By maceren at 2011-06-16

dsc02300s.jpg

By maceren at 2011-06-16

dsc02299j.jpg

By maceren at 2011-06-16

dsc02298y.jpg

By maceren at 2011-06-16

dsc02297q.jpg

By maceren at 2011-06-16

dsc02296e.jpg

By maceren at 2011-06-16

dsc02295he.jpg

öncelikle geçmiş olsun... ama kasko doğal afet olup araçta hasar olduğunda da ödeme yapıyo diye biliyorum...

evet kaskon varsa sorun olmaz da eevet ben keçiören deyım burda felaket yagmur yagıyor diğer taraflarda ceviz büyüklüğünde dolu yağdığını duydummm geçmiş olsun

gerçek mi o fotolar yaaa..
çok geçmiş olsun, cidden üzüldüm:(

öncelikle geçmiş olsun... ama kasko doğal afet olup araçta hasar olduğunda da ödeme yapıyo diye biliyorum...

evet kaskon varsa sorun olmaz da eevet ben keçiören deyım burda felaket yagmur yagıyor diğer taraflarda ceviz büyüklüğünde dolu yağdığını duydummm geçmiş olsun

vakumla düzeltilebilme şansı olabilir belki...

gerçek mi o fotolar yaaa..
çok geçmiş olsun, cidden üzüldüm:(

Teşekkürler arkadaşlar.. evet kaskom var ama, aracın orjinalliği bozulacak, boya olsun sitemiyorum. auto king boyasız vakum yöntemi ile yapıyormuş yaptıran varmı acaba aramızda ?

öncelikle geçmiş olsun ben yatırmadım ama yapılan bir araç gördüm boyasız toludan kaynaklı göçüklerin onarımını yaptırmış araç siyahtı dikkat etmeyince pek belli olmuyordu ama dikatli bakıldığında ufak taş izi gibi birçok minik göçük görülebiliyor

çok geçmiş olsun
o fotolar nedir öyle ya bugun mu çekildi

Geri
Üst Alt