Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

16 DAN 17"İNÇ JANTA GEÇMEYİ DÜŞÜNÜYORUM YARDIM VE FİKİR LÜTFEN

kedikesenfare

Kayıtlı Üye
Merhabalar yeni kırmızı seat leon sipariş verdim araç geliyor fakat üzerindeki jantlar 16" çelik alaşımlı olarak gelecek görselde bulunan jant fakat bana basit geliyor 17" jantla değiştirsem sizce orjinali verip yan sanayi jantla değiştirmeye değer mi jantcıya gittim sordum jant lastiğini alır 17 jant lastik veririm 1000 lira fark alırım dedi. yakıtı ve konforu hissedilir derecede etkilermi düşüncelerinizi paylaşın lütfen eğer değiştireceksem nereleri hangi markaları önerirsiniz
98eabf26-cb93-4c67-abbf-175bbfbb0ad9.jpg

Bence baştan almak en mantıklısı daha sonra almaya kalktıığında orjinal jantlar baya pahalıya geliyor. Yan sanayi yerine orjinal tavsiye ederim ama siparişi verdiysen artık yapacak bişi yok galiba. Bi süre orjinalleri kullan ilerde değiştir en iyisi

Ben olsam yan sanayi almak yerine, orjinalini tercih ederim. Bazen forumda da 17" jantını satmak isteyen olabiliyor, denk gelirse değerlendirebilirsiniz. 16'ları da kışlıkta kullanırsınız.

Sizin sordugunuz jantci hangi lastigi verecek?
Dandik bir markaysa yanasmayin ama kaliteli ise ve jantlar güzelse değiştirilebilir. Gorsel gozukmuyor.
Orjinal almak herzaman daha iyidir yuruyen aksamdan kaynakli garanti suresi devam etmis olur. keske alirken 17 tercih etseydiniz. Simdi servis bayagi fark isteyebilir bu da size yan sanayiye yonelmenize sebeb olur.

Bence o lastikci biraz uyanık en iyisi 16" sende kalsın kışlık lastik takar kullanırsınız hem lastik jant biraz daha pahalı olur ama orjinali de elinizde olur satarken de orjinal satarsınız aracınızı

Merhabalar yeni kırmızı seat leon sipariş verdim araç geliyor fakat üzerindeki jantlar 16" çelik alaşımlı olarak gelecek görselde bulunan jant fakat bana basit geliyor 17" jantla değiştirsem sizce orjinali verip yan sanayi jantla değiştirmeye değer mi jantcıya gittim sordum jant lastiğini alır 17 jant lastik veririm 1000 lira fark alırım dedi. yakıtı ve konforu hissedilir derecede etkilermi düşüncelerinizi paylaşın lütfen eğer değiştireceksem nereleri hangi markaları önerirsiniz
98eabf26-cb93-4c67-abbf-175bbfbb0ad9.jpg

aracı alırken cüzi bi fiyatlarla istediğiniz jantı alabilirdiniz.şansı kaçırdınız hatta kaçırmadınız.siparişe ekletebilirsiniz değişebilir servisde bişiler uydurun unutmuşum jant paketini falan az yırtıcı olursanız olur kanımca :) onun haricinde sıfır araca replika jant takmak ne derece doğru olur bence mantıklı değil.şimdiden aracı bozarsın

Ben birsey daha sormak istiyorum...arac ne zaman teslimatli. Bildigim kadariyla lastik ve jantlar en son monte ediliyor. Bu yuzden değiştirme şansınız olabilir. Aldığınız yerle görüntünüz mü bir de doğuşu arayıp sorun...

Geri
Üst Alt