Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15000 bakımı

Kabul etmemek icin bi sebepleri yok ki
daha önce böyle bir teklifte bulunmuştum bu bakım paket halinde olduğundan dolayı bu şekilde yağ kabul edemiyoruz demişlerdi de o bakımdan veya motora birsey olursa garanti dışı kalır filan derlerse ne diyim ?

daha önce böyle bir teklifte bulunmuştum bu bakım paket halinde olduğundan dolayı bu şekilde yağ kabul edemiyoruz demişlerdi de o bakımdan veya motora birsey olursa garanti dışı kalır filan derlerse ne diyim ?

istanbul kartalda yaptıranların oldugunu dıle getırın neden 400 tl fazla veresınız kı

Eskişehir Asil de yağı dışarıdan kabul etmedi.

Dün iş yerinden arkadasım 2018 honda jazz cvt aracını honda serviste 10.000km bakımına götürmus
Cikardıkları fiyata sok oldum.
700 lira cvt yag degisimi ve bakımı
1300lira genel bakım
Toplam 2000tl
Hondanın bu fiyat politikasına göre doğusun fiyatları normal

Araç satışı az olduğundan servise gelen müşteriyi yolmaya çalışıyorlar.

Hic bir yetkili servis garanti suresinde disardan yag kabul etmez bence garanti bittikten sonraki yag degisiminde belki kabul eder ona da yag disardan getirilmistir diye serh koyar sorumluluk almaz. Zaten yagi disardan alip servise yaptirmanin bir esprisi de yok.

Geri
Üst Alt