Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15000 bakımı

kadirtas001

Kayıtlı Üye
arkadaslar hayırlı günler 2018 1.0 eco tsi dsg ibiza aracımı 15bin bakımı için adana seat kavi ye verdim dün. ayrıca sol şoför kapısından baslı müzik sesinde zirilti geliyordu yalıtım bandi uyguladık çözdük dediler. ses gitmiş görünüyor duyamadım hiç ayrıca toplamda 1060 tl tuttu bakım. yağ castrol edge 4litre almış hava yağ polen filtreleri değişmiş karter tapasi contasi değişmiş diğer kontroller yapılmış. güzel para alıyor adamlar.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba benim de sağ kapı hoparlöründen cızırtılı ses geliyor sizdeki ses tam neydi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

arkadaslar hayırlı günler 2018 1.0 eco tsi dsg ibiza aracımı 15bin bakımı için adana seat kavi ye verdim dün. ayrıca sol şoför kapısından baslı müzik sesinde zirilti geliyordu yalıtım bandi uyguladık çözdük dediler. ses gitmiş görünüyor duyamadım hiç ayrıca toplamda 1060 tl tuttu bakım. yağ castrol edge 4litre almış hava yağ polen filtreleri değişmiş karter tapasi contasi değişmiş diğer kontroller yapılmış. güzel para alıyor adamlar.

Bakımınız hayırlı olsun aklımızda bulunsun yağı kendiniz alıp götürürseniz daha uyguna mal olur size

Adana seat kavi de benim aracıma hasar verip kabul etmediler. Git nereye şikayet edersen et dediler. Bence oradan uzak durun

yağı götürürsek motordan kaynaklı bir arıza olursa garantis dışı olur deniyor

Burda aynı işlemi avek Erya ve Kartal doğuşta yaptırıyoruz Gine vw ve Seat’ın tercih ettiği castrol edge ya da magnatec kullanıyoruz suan icin öyle bir sorunla karşılaşmadık ki kendileride bu yağların dışına çıkamazlar Anadolu bölgesinde bir çok arkadaşımız aynı şekilde servise sokuyor

Geri
Üst Alt