Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1500-2000 devir arası gelen tuaf tıkırtı sesi...

Ben yineliyorum takırtı şeklinde ise ses motor kulağından kaynaklanıyor demektir...

Eğer dişli sesi ve Şakırtı şeklinde geliyorsa büyük ihtimalle volandan :eek:key:

5 vites 60km/h hızda boş ve düz bir yolda gaza basıp bırakın eğer aynı ses gene geliyorsa yine volandandır kroniktir yapabileceğiniz bişey yok baskı balatayı değiştirince azalır ama balata eskimeye başladığında gene yapar hareketli volan bulunuyor aracınızdaki motorda ;)

5 i denemedim de 3te 4te yapıyo yani 2000 devir altındayken gaza basıp salınca... gazdan çekince ses yok... öle aşırı bi ses te yok zaten zararı warmıdır çok kafama takmıyorum gerçi...

5 i denemedim de 3te 4te yapıyo yani 2000 devir altındayken gaza basıp salınca... gazdan çekince ses yok... öle aşırı bi ses te yok zaten zararı warmıdır çok kafama takmıyorum gerçi...

Zararı Olmaz MPI motorların hastalığı o aynı zamanda da güzelliği; eğer hareketli volan olmasa aktarma organına geçiş esnasında çok daha rahatsız edici bir vuyruntuya sebep olur :eek:key:

bugün ustaya gösterdim kullandı falan sorun emme manifoldundaymış beyler :)

Geri
Üst Alt