Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15.08.2015 BURSA ORGANİZASYONU...

Teşekkür ederim @ULU abim :) her güzel şeyin bir sonu var diyorlar tatil bitecek diyorlar daha tatile gitmeden beni üzüyorlar :D :D

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Teşekkür ederim @ULU abim :) her güzel şeyin bir sonu var diyorlar tatil bitecek diyorlar daha tatile gitmeden beni üzüyorlar :D :D
amannn ömür bitiyor tadini çıkarmaya bak, bendr eylulde kismetse bi akyarlara uzayacam sagolursak ailecek gidim sessiz sakin derinden

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kayseri buluşmaları da bekliyoruz arkadaşlar, böyle organizasyonlar tanışma ve paylaşımlar için güzel hatıralar bırakacaktır bence. Keşke bende bursaya gelebilsem ama imkanlar ve işten güçten mümkün olmuyor maalesef

• Beğen
Kayseri buluşmaları da bekliyoruz arkadaşlar, böyle organizasyonlar tanışma ve paylaşımlar için güzel hatıralar bırakacaktır bence. Keşke bende bursaya gelebilsem ama imkanlar ve işten güçten mümkün olmuyor maalesef
Inşallah nasip olur, her zaman bekleriz

Inşallah nasip olur, her zaman bekleriz

Kayseride ne kadar üye arkadaşımız var bilmiyorum ama diğer illerdeki üye arkadaşların da müsait oldukları bir katılımla burdan bütün üyelere Erciyes'te sucuk mangal yapma teklifinde bulunuyorum üstad

Kayseride ne kadar üye arkadaşımız var bilmiyorum ama diğer illerdeki üye arkadaşların da müsait oldukları bir katılımla burdan bütün üyelere Erciyes'te sucuk mangal yapma teklifinde bulunuyorum üstad
Kendi adima müsait oldugumda seve seve katilirim, inşallah hepberaber nasip olur

Önce bir bursa yapalım insallah bütün illerdeki arkadaşlarımızın katılacağı nice buluşmalar yapariz

16 cdf 48

• Beğen
Geri
Üst Alt