Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15.000 bakımı için afyon demoto mu? eskişehir asil mi?

ceycey11

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kütahyadayız malum ilk bakımı için ya uşağa arkadaşın oraya görürecem ki gidiş geliş 422 km ya da afyon eskişehir sevirlerinden birisini seçeceğim bunlara daha önce gitmiş oarkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

Arkadaşlar toplamda 285ê yapıldı yardımlarınız için teşekkür ederim

Caner arabam memleketteyken (afyon) 2-3 defa bakım vs.. için yetkili servis demoto ya götürdüm aracımı, arkadaşlar ilgililer sağolsunlar, ayrıca vw ile birlikte olduğu için çok büyük bir servis zaten.. Sen 2. kata çıkıyorsun çayını yudumlayıp pastanı yerken servis bölümüne bakan camdan aracını görüp neler yapıldığını takip edebiliyorsun :) Geçen yetkili sersise gittim burada (istanbul) valla ne yalan söyleyeyim memlekette ki servisi aradım doğrusu..

teşekkür ederim bende telefonda görüştüğümde daha ilgili gibi geldiler bana. eskişehirin servisi eskiden baktığımda başkaydı el değiştirmiş sanırsam. sizinde geçmiş deneyimlerinize dayanarak dem otoyu ziyaret edeceğim sanırım.

arkadaşlar servise gitmeden vereceğiniz bir tavsiye-öneri varmı ilk kez demotoya 15.000 bakımına götüreceğim

Yanlış yağ koymazlar aracına en uygunu neyse onu koyarlar ama sen yinede hangi marka ve numaralı (örneğin 5W-30 vs gibi..) yağı koyduklarına bak istersen.. Zaten aracın daha 15 binde başka da çok dikkat edilecek bir husus olduğunu sanmıyorum.. Hayırlısı olsun..

yartdımcı olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim demotoya götürdüm bugün aracı çok yoğundu olabildiğince yardımcı olmaya çalıştılar. toplamda 285 tlye mal oldu.

Geri
Üst Alt