Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

15,000 bakımı hakkında

Konu, 'Servis ve Oto Bakım' kısmında kamilaltun tarafından paylaşıldı.

1. kamilaltun

kamilaltun SCW Üyesi

438
    80
    28
    sevgili arkadaşlar 2011 leonumun 15,000 bakımını yaptıracağım da(daha 14 de) yalnız ben zonguldaktayım ve seat bayisi yok mecburen wolsvagen servisine getireceğim. nelere dikkat edeyim?yağı suyu bitmek üzere.. nelerin değişmesi lazım? yoksa illaki bu bakım için seat servisine gitmeye çalışşayım mı?
    saygılar....

2. eneserol

eneserol SCW Üyesi

2.980
    287
    83
    Seat, skoda, vw farketmez hepsinde kullanılan yağ ve parça aynı yalnız skoda da işçiliğin daha uygun olduğunu duymuştum

3. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    katılıyorum..

4. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Seat servise gitmessen garantiden cikmis oluyor arac o yuzden en yakin seat bayiye gitmek mantikli olur

5. kamilaltun

kamilaltun SCW Üyesi

438
    80
    28
    garantiden mi çıkar? ama seat ın sitesinde yetkili servis olarak gösteriyor???

6. ceycey11

ceycey11 SCW Üyesi

1.264
    335
    83
    YAZICIOĞLU

MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ZONGULDAK.Servis.

MÜFTÜ MAH. UĞUR MUMCU CAD. NO:27/A.

Telefon : 0 372 323 1400
    Fax :0 372 316 0009
    E-mail :

burası zonguldaktaymış zaten buraya götürebilirsiniz ilk bakımda dikkat edeceğiniz bişey yok yağ filtreler vs değişiyor istemesenizde cam suyu ekliyorlar kafalarıla göre bişeyler yapıp yolluyorlar ben ilk izlenim olarak pek sevmedim seat vw servislerini bunda yoğunluk ve mecburiyetinde etkisi var sanırım ama birden fazla servisi olan iller muhakkak böyle değildir. umarım hersey yolunda geçer ve sıkıntısız bir şekilde servis işini halledersiniz

7. kamilaltun

kamilaltun SCW Üyesi

438
    80
    28
    teşekür ederrim...

8. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    İstemeseniz de cam suyu ekleyemezler. Doğuş'ta bile koydurtmadım. Bunun dışında bazı servisler 10w-40 yağ koyuyor. 5w-30 kullandırın.

9. LEON COPA

LEON COPA SCW Üyesi

264
    31
    28
    Arkadasim ben fransadayim seat ve skoda servisi ayni ama turiyede ayri ise vede aracin garantisi var ise seat a gitmelisin seat in disinda bir servise gidersen arac garantiden cikmis oluyor seat servisine gitmeni oneririm

Sayfayı Paylaş