Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15.000 Bakım Resimleri

ya ben arabayı 45.000 de soktum, bir sonra ki 60.000 miydi? Arabam 53.000 de soksam mı aceba yağ değişmesi gerek sanki...

ya ben arabayı 45.000 de soktum, bir sonra ki 60.000 miydi? Arabam 53.000 de soksam mı aceba yağ değişmesi gerek sanki...

15.000 de bir değişiyor. Ama ustaya sorduğumda erken yapmanın problem olmadığını artısı olduğunu söylemişti. Keşke ben de 10bin 12binde falan, biraz erken gitseymişim.

15.000 de bir değişiyor. Ama ustaya sorduğumda erken yapmanın problem olmadığını artısı olduğunu söylemişti. Keşke ben de 10bin 12binde falan, biraz erken gitseymişim.
ben 10.000de bir değiştiriyorum. moturun sağlığı için bence km si beklenmeden değiştirilmeli...
:nos

Bence eğer yılda 15 binden az ise yılda bir yeterli...ama 1 yılda daha fazla ise 15 bin ideal...

servistede bir yıl içinde 15000 yapamazsan senesinde getir arabayı demişlerdi.. bu arada hayırlı sürüşler deniz şimdiden de hayırlı teskereler ben de ocakta bitirdim geldim darısı başına ;)

servistede bir yıl içinde 15000 yapamazsan senesinde getir arabayı demişlerdi.. bu arada hayırlı sürüşler deniz şimdiden de hayırlı teskereler ben de ocakta bitirdim geldim darısı başına ;)

sağolasın korhan gitçez gelcez vatan borcunu ödeyecez inşallah. Bolu'da mısın?

maalesef abi karsta görev yapıyorum şu an nasipse dönecez yaza.. geçmiyo gibi geliyo da hemen bitiyo ;)

Geri
Üst Alt