15.000 Bakım Resimleri | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

15.000 Bakım Resimleri

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
hacetini görmüş, Yemiş, içmiş, Süslenmiş Püslenmiş Yola Hazır ;)

maşallah :eek:key:

SeFfAh

Kayıtlı Üye
yetkili servis mi burası yoksa dışarıda herhangi bir servis mi

kral_mzk

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun ben 850 TL bakım fiyatını duyunca direniyorum bakıma girmemek için :/ zaman geldi fakat :)

denizgoktas

Kayıtlı Üye
Sitemizi anlatıp rica ettim, sizi rahatsız etmeden fotoğraflayıp paylaşıcam diye.. Bana çok garip baktı bir kaç tanesi ama nedenini anlatınca normale döndü :)
Hatta sigara içerken elinde hava filtresiyle gelip bak bembeyaz çek istersen falan dedi ustam. Röportaj gibi ayrıntıları anlattı, yağın önemini vurguladı. Epey keyifliydi. Kapkara çıkan yağdan sonra yeni parlak yağ içimi rahatlattı :)

Bu arada Bolu'da ibiza sahibi olan geçen sene abant'ta bizimle birlikte olan yavuz hocam perşembe günü yeni leon'dan bir tane alıcak. Arka kapı kolunun aşağıda olması, kapı kollarının kocaman olması, sileceklerin eskisi gibi olmaması, yağmur ve far sensörü olduğu halde park sensörünün olmaması, iç mekan aydınlatmayı karartma şeyini bulamamız gibi eksikliklerine rağmen Leon'a aşık olduk!!!

skeaptar

Kayıtlı Üye
bende cumartesi 75 bin bakımını yaptırdım yag su filtreler değişti kayseri özsa yetkili serviste indirimlerle 146 tl :seat