Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15,000 bakımı hakkında

kamilaltun

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaşlar 2011 leonumun 15,000 bakımını yaptıracağım da(daha 14 de) yalnız ben zonguldaktayım ve seat bayisi yok mecburen wolsvagen servisine getireceğim. nelere dikkat edeyim?yağı suyu bitmek üzere.. nelerin değişmesi lazım? yoksa illaki bu bakım için seat servisine gitmeye çalışşayım mı?
saygılar....

Seat, skoda, vw farketmez hepsinde kullanılan yağ ve parça aynı yalnız skoda da işçiliğin daha uygun olduğunu duymuştum

Seat servise gitmessen garantiden cikmis oluyor arac o yuzden en yakin seat bayiye gitmek mantikli olur

YAZICIOĞLU

MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ZONGULDAK.Servis.

MÜFTÜ MAH. UĞUR MUMCU CAD. NO:27/A.

Telefon : 0 372 323 1400
Fax :0 372 316 0009
E-mail :

burası zonguldaktaymış zaten buraya götürebilirsiniz ilk bakımda dikkat edeceğiniz bişey yok yağ filtreler vs değişiyor istemesenizde cam suyu ekliyorlar kafalarıla göre bişeyler yapıp yolluyorlar ben ilk izlenim olarak pek sevmedim seat vw servislerini bunda yoğunluk ve mecburiyetinde etkisi var sanırım ama birden fazla servisi olan iller muhakkak böyle değildir. umarım hersey yolunda geçer ve sıkıntısız bir şekilde servis işini halledersiniz

YAZICIOĞLU

MOTORLU ARAÇLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ZONGULDAK.Servis.

MÜFTÜ MAH. UĞUR MUMCU CAD. NO:27/A.

Telefon : 0 372 323 1400
Fax :0 372 316 0009
E-mail :

burası zonguldaktaymış zaten buraya götürebilirsiniz ilk bakımda dikkat edeceğiniz bişey yok yağ filtreler vs değişiyor istemesenizde cam suyu ekliyorlar kafalarıla göre bişeyler yapıp yolluyorlar ben ilk izlenim olarak pek sevmedim seat vw servislerini bunda yoğunluk ve mecburiyetinde etkisi var sanırım ama birden fazla servisi olan iller muhakkak böyle değildir. umarım hersey yolunda geçer ve sıkıntısız bir şekilde servis işini halledersiniz
teşekür ederrim...

İstemeseniz de cam suyu ekleyemezler. Doğuş'ta bile koydurtmadım. Bunun dışında bazı servisler 10w-40 yağ koyuyor. 5w-30 kullandırın.

Arkadasim ben fransadayim seat ve skoda servisi ayni ama turiyede ayri ise vede aracin garantisi var ise seat a gitmelisin seat in disinda bir servise gidersen arac garantiden cikmis oluyor seat servisine gitmeni oneririm

Geri
Üst Alt