Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15.000 bakımı geldi çattı

ULU

Kayıtlı Üye
Dostlar selamlar;

İbiza aracımın 15000 km bakımı geldi, bakımda değişecek ürünler nelerdir ve bakım masrafı ne kadar tutacak bilginiz varsa aydınlatırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

Aleyküm Selam hocam. ALLAH kazasız belasız sürüşler nasip etsin herkese...
motor yağı polen filtresi yağ filtresi hava filtresi değişektir.
Ortalama tahminim servis sizden 350-400 lira arasında bir ücret isteyecektir.

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Aleyküm Selam hocam. ALLAH kazasız belasız sürüşler nasip etsin herkese...
motor yağı polen filtresi yağ filtresi hava filtresi değişektir.
Ortalama tahminim servis sizden 350-400 lira arasında bir ücret isteyecektir.

teşekkür ederim Bora, dediğin gibi 410 tl fiyat verdiler, Allah cümle cümlemize kaza bela vermesin inşallah, inşallah bir sonraki bakımı görmekte nasip olur :)

Bakım konularında yetkili servis ile indirim için pazarlık yapmakta pek uygun olmaz sanırım ne fiyat verildi ise o ödenecek, pazarlık abest olur :)

1.5ay evvel erya da yaptirdim mis gibi 380 liramida verdim ciktim :) :)

teşekkür ederim Bora, dediğin gibi 410 tl fiyat verdiler, Allah cümle cümlemize kaza bela vermesin inşallah, inşallah bir sonraki bakımı görmekte nasip olur :)

Normalde yağ en fazla 100 lira parçalar 50 olsun usta parası 50 olsun toplamda 200 liraya olacak iş... Ama işte garanti varya ne kadar alırlarsa o kadar kardır onlar için tabi...

Onların fiyatlandırması yağa büyük ihtimal 150-200 arası derler, işçilik en az 100 lira derler. Silecek suyu vb. sarf malzemeleri olur size 30-50 lira arası. Parçalarıda kattık mı oldu size 400 :) ahhh ahhh

Siz yine bir iki servise daha sorun bence daha uygun bulabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
erya dan yeni fiyat aldım, ibiza dsg 430, leon fr 450 tl bilginize, hafta sonu gidicem ben de

cebine kuvvet dostum.seatın servisleri bu konuda cok acımasız geliyor kanımca.girdin mi cıkmak bilinmiyor sağlam parçayı da bozuk deyıp yaptırırlar aracın başından ayrılma.insanlar sahtekar olmuş.

• Beğen
Giderken yağını kendin götür ve servise yağ indirimini yapmalarını iste böylelikle fiyatı da düşmüş olur

• Beğen
Geri
Üst Alt