Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

147'mi satıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan bugün yeni c-max kataloğu geçti elime, bluetooth standart donanıma inmiş gerisini sen düşün artık. Bundan sonra bu mantıkla devam ederse seat benden uzak dursun. 180hp c-max x titanyum gece grisi benim hedefim olur, tüketimler de tsi gibi ama hacim ve donanım leon için hayal ötesi olmuş. tdci lerde ise tüketim 5lt altı resmen, şimdi gel de arabamı seviyorum de:D:D

o zaman bagajın hiç bi tuşa ya da anantardan bişilere basmadan açılma özelliğini de okumuşsundur Faruk abim.. :)

Hayırlı satışlar bol müşteriler furkan...........

tdci way beee, hayırlı olsun Furkan mantıklı seçim.
saol faruk abicim en mantıklısı buydu abi
Furkan bugün yeni c-max kataloğu geçti elime, bluetooth standart donanıma inmiş gerisini sen düşün artık. Bundan sonra bu mantıkla devam ederse seat benden uzak dursun. 180hp c-max x titanyum gece grisi benim hedefim olur, tüketimler de tsi gibi ama hacim ve donanım leon için hayal ötesi olmuş. tdci lerde ise tüketim 5lt altı resmen, şimdi gel de arabamı seviyorum de:D:D
bende bi yere kadar diyebildim faruk abim :D bu arada seni cezbedicek bir şey söyliyeyim 2.günümüz oldu bugün 210 km halen daha bu saçma sapan gazlamama rağmen çeyrek deponun yarsı kadar mazot yaktım:D yakıt ortalamamda 6 litrelerde:eek: ayrıca bendeki 109'luk versiyon yazılım tsi'dan çok daha iyi bir hissiyatı var yazılımdan sonra ne olucağı konusunda pek bi fikrim yok.

hayırlı olsun furkan en sonunda senide dizelci yaptık:))
buradan haftada en az 1 depo harcayan üye'lere sesleniyorum huzur dizelde :D
Hayırlı satışlar bol müşteriler furkan...........
teşekkür ler engin abim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt