14 yaşında direksiyona geçti: 1 ölü, 2 yaralı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

14 yaşında direksiyona geçti: 1 ölü, 2 yaralı

YCO

Kayıtlı Üye
Edinilen bilgiye göre, Sapanca ilçesinde 14 yaşındaki Enes T, babası Reşit T'ye ait kamyonun anahtarlarını gizlice alarak, içine yeğenleri Hakan Yoldadurmaz (5) ve Hasan Cemiloğlu'nu (5) bindirerek gezmeye çıktı.

Kurtköy, Fatih Mahallesi'nde önüne çıkan bir taksiye çarpmamak için manevra yapan Enes T'nin kullandığı kamyon, park halindeki kamyona arkadan çarptı.

Kazada, şoför mahallinin büyük bir bölümü parçalanan kamyonda bulunan sürücü ile Yoldadurmaz ve Cemiloğlu yaralandı. Hastaneye kaldırılmak istenen yaralılardan Yoldadurmaz, hayatını kaybetti.

Cemiloğlu ve sürücü Enes T. ise Toyotasa Travmataloji ve İlkyardım Hastanesinde tedavi altına alındı.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü kaydedildi.

ntvmsnbc

rockinrock

Kayıtlı Üye
5 yaşında çocuk öldü yani ? yazık ya valla cok yazık.

ZGR

Kayıtlı Üye
araba kaçırmaya ne kadar meraklı bu yenı genclık

YCO

Kayıtlı Üye
her zaman meraklıydı Özgür'üm..

leon sport

Kayıtlı Üye
valla benim kadar çok kaçırmasınlar :D bana bu geceleri uyumama hastalığı nerden bulaştı sanıyosunuz :D

Byefsane

Kayıtlı Üye
Walla yazık artık arabaların anahtarlarını kasada saklıyalım dicem ama bunlar düz kontak yapmasını öğrenir :D gene kacırırlar en güzel 4 tekeri sök kaldır aracı havaya:D