Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerisi :):)

o gün doğmuşsun iişte bundan büyük bir hediye mi olur ERK_RS :D:D:D

Sonuc ne alemde? Bi gelisme var mi? Hediyeyi ayarladin mi? Merakta birakma bizide :)

Arkadaşlar çok güzel önerilerde bulunan arkadaşlarımız oldu hepsine teker teker teşekkür ediyorum.. Fakat zamanın kısıtlı olmasından dolayı ben ön yüzünde ikimizin resmi ve arka yüzündede ona yazdığım anlamlı bir yazının olduğu bir yastık ve ataşehirde bir avm'de gezerken beğendiği bir elbiseyi almayı uygun gördüm.. Tekrar çok çok teşekkür ederim :eek:key::eek:key::eek:key:

Ben dusunuyorum simdi ne yapsam diye :) Sana soyledigimi yaptim. Onun haricinde zaten ne varsa aldim. Kara kara dusunuyorum simdi de :D

Ya Doğukan boşver herhangi güzel bişi al geçiştir. yarın öbür gün bizim gibi çoluk çocuğa karşınca zaten direk soruyo "hayatım neye ihtiyacın var ne alıyım sana " diye :)

Geri
Üst Alt