Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

14-15 Mayıs Çanakkale Assos

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
buyük buluşmaya kaldı 24 gün :D cezmi abi listeler nezaman yapılacak

buluşma süper ama ben katılamayacam yine yha. :( kuzenin düğünü çıktı şimdide tamda 7 mayıs arkadaş başka günmü bulamadın diyip fırça attım ama yapacak bişey yok... ileri bi tarihe alma imkanımız var mı :confused:

buluşma süper ama ben katılamayacam yine yha. :( kuzenin düğünü çıktı şimdide tamda 7 mayıs arkadaş başka günmü bulamadın diyip fırça attım ama yapacak bişey yok... ileri bi tarihe alma imkanımız var mı :confused:

nasıl olur tam gününe denk gelmiş küzenn düğün ertelense :D

kuzenide kap gel sen gelmek iste ne olacak yaw

kişi sayısı belli olursa fiyat alırken daha sağlıklı olacak abiler ablalar kardeşler bir kaç alternatifi cezmi abiye ilettim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt