Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

14.000 KM'de MK2 Leon FR SATILIK!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[C_a_N_e_R]

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Aracım forumdaki en düşük kilometreye sahip MK2 FR'dir. Henüz 14.800'de. 1 Ocak 2013 trafiğe çıkışlıdır. Sunroof harici fulldur. Bi-xenon'lu modeldir. Sıfır alındığından bu yana aynı plaka ile kullanılmıştır. Beni yakınen tanıyanlar araca gözüm gibi baktığımı bilirler. En ufak takıldığım yerde bile her zaman herşeyiyle ilgilenmekteyim aracın hiç atlamam.

Araçta ekstra olarak;

+ Orijinal Kol Dayama
+ Orijinal Cupra Ayak Dayama
+ Ön Tampon Kaplaması
+ Amerikan Parklar
+ Ziebart Koltuk Koruma
+ Ziebart Arka ve Yan Cam Filmleri

mevcuttur. Bunların dışında araç tamamiyle stocktur. Yazılım atılmamış ve mekanik hiçbir parçaya tornavida değmemiştir. Araç 2 kez talihsizlik yaşamıştır. İlk sahibinde arka tampona sürtmeleri sonucu tampon serviste sıfırıyla değişmiştir. (Servis faturası ve kaza resmi mevcuttur.) Bendeyken de soldan başka bir aracın jantı kapıların birleştiği yere sertçe sürtmüştür. Kesinlikle değişen olmayıp düzeltilip boyanmıştır. (Servis faturası ve kaza resmi mevcuttur.)

Ayda bir kil ile yıkama ve her hafta yıkama sonrası sonax hızlı cila mutlaka uygulanmıştır.

Sahibinden ilanı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...den-14.000-km-de-2012-leon-fr-192479777/detay

Forumdan bir arkadaşımıza ise son fiyatı 45.000 TL'dir.

N95o6Y.jpg

ayoAJB.jpg

Yjv92j.jpg

D8lAVl.jpg

mrGDjP.jpg

jv4DPj.jpg

2Y2lmN.jpg

bgl0Qn.jpg

XDBg2O.jpg

bgl0A0.jpg

MP6Z52.jpg

qm4D1Q.jpg

99V78r.jpg

g4kGzb.jpg

PY5V47.jpg

vQgDdp.jpg

ZALqgk.jpg

Hasarlı Fotoları

bglMM0.jpg

dWnZZr.jpg

g4kZ9b.png

Hayırlı satışlar kardeşim... İyi fiyat... daha da altına verme sakın...

hayırlısı olsun. bi tanışamadık kardeşim...

Hayırlı satışlar kardeşim... İyi fiyat... daha da altına verme sakın...

Çok teşekkürler hocam. 43.750 TL galericinin biri teklif etti, direk reddettim. Daha aşağı inmeyeceğim.

hayırlı satışlar

Çok teşekkürler.

hayırlısı olsun. bi tanışamadık kardeşim...

Hayırlısı böyleymiş bedelli askerlik çıkmasaydı aracımı satmayacaktım :(

Daha asagisina verme sakin. Fiyatı gayet düşük sayılır bana göre

Hayırlı satışlar güzel araç güzel fiyat alicisina hayırlı olsun şimdiden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt