Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerisi :):)

Sadece ufakta bir sözlü kutlama yaparım hediye falan almam+hiç almadımda:)Saçma gördüğüm günlerden biride bu:confused:
Benim günüm tanıştığım gündür:eek:key:

xx

Bridge restaurat'ı bilirim geçen sene şirket yemeğimizi orada vermiştik .. Yani evet mantıklı ruhu dinlendiren biryer .Benden bir hediye beklemediğini biliyorum hatta bunu bazen sözlü bile dile getiriyor ama yinede alınmalıdır diye düşünüyorum ama sadece gördüğünde aa diyecek birşey olsun istiyorum bu pahalı olacağı anlamını taşımıyor :) ama farklı birşey işte :)

O zaman Aykut'un dediği gibi güzel bir yerde yemek + güzel bir çiçek, şaşırtmak içinse yemek esnasında bir kemancı çıkagelip bir iki güzel parça çalabilir (bunun özellikle sevgililer gününde yapılabilitesi ve maliyetini bilemiyorum, tecrübe edenler paylaşırsa iyi olur)

Bugün fazla mı senarist oldum ne? :)

Bazı gazetelerde eski tarihli sayıları hediye şeklinde bulabiliyorsun, doğduğu günün gazetesi farklı bir hediye olabilir, ucuz ama anlamlı olur...

Bazı gazetelerde eski tarihli sayıları hediye şeklinde bulabiliyorsun, doğduğu günün gazetesi farklı bir hediye olabilir, ucuz ama anlamlı olur...

çok mantıklı olurdu kesinlikle güzel bir fikir bu ama ben o tarihteki orjinal bir gazeteye nasıl ulaşırım nasıl bulurum onu biraz araştırayım :) ama zor galiba :):)

Hürriyetin böyle bir olayı var bildiğim kadarı ile, internet sitesinden bir bak istersen...

Geri
Üst Alt