Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

13.09.2009 iftar organizasyonu sohbetleri

Erya'ya en geç ben geldim, hareket saatine dakikalar vardı ama beklettiysem herkesten özür dilerim.

Erya'dan ilk ayrıldığımızda önümde Cezmi abi, arkamda da Yılmaz kaptan vardı. Ataşehir sapağından sonra Ümraniye çıkışını geçene kadar sadece Cezmi abiyi görebildim :) Onur'un arkasından beklediğim kalabalık nihayet oluşmaya başladı:)

afiyet olsun yediğiniz içtiğiniz sizin olsun eğlenceyi anlatın:)

bu süper org.'da emeği geçen herkese teşekkürler..
muhteşem bi org.du abartısız..

ayrıca çıkışta beklemeyen Volkan, Can ve Mert abiye selamlar.. :D
Özgür'e de tam tersi sebeplerden.. :D :D

kardesım yapabılıcegım bısey yoktu
benı tuttular :(

hemşo keske buralarda olabilseydin, ilk durak foto çekimlerden son vedalaşmaya kadar çok keyifliydi. Biz anlatalım ama fotolardan daha iyi anlamaya çalış.

Faruk abim söyledim de gerçi ama forunda tanışmak isteyip de tanışamadığım bi kaç isimden biriydin bugune kısmet olması iyi de olmuş belki de..
çok memnun oldum Faruk abim seni gördüğüme.. :)

bu süper org.'da emeği geçen herkese teşekkürler..
muhteşem bi org.du abartısız..

ayrıca çıkışta beklemeyen Volkan, Can ve Mert abiye selamlar.. :D
Özgür'e de tam tersi sebeplerden.. :D :D

Yavru kuş ben seni benim önümdesin sanıyordum kavacık sapağında önümde gidenin Yusuf olduğunu anladım maalesef. :(

aheuehe..

o da iyi..abi beni ve arabamı ailemden çok görüyosun ve Yusuf abininkiyle karıştırıyosun..
hakaret mi bu.. :D :D :D :D

Faruk abim söyledim de gerçi ama forunda tanışmak isteyip de tanışamadığım bi kaç isimden biriydin bugune kısmet olması iyi de olmuş belki de..
çok memnun oldum Faruk abim seni gördüğüme.. :)

kıscık bir arada sıcacık bir ortam :) daha çok şeyler paylaşacağız abicim. doyasıya sohbet imkanı olamıyor ama herkesi bir arada görebilmek de çok keyifli.

Geri
Üst Alt