Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

13/08/12 ANKARA İftar Organizasyonu Yer-Zaman

arkadaslar ben gelemıyorum arabamda agrıza cıktı duz yolda gıderken on takımlar gacur gucur otmeye basladı eve zor geldım Levent abı sanada tesekkur edıyorum .. Nedır arkadaslar benım bu her arabadan yersız cektıgım cıle bıktım artık ne gunahım var ya

arkadaslar ben gelemıyorum arabamda agrıza cıktı duz yolda gıderken on takımlar gacur gucur otmeye basladı eve zor geldım Levent abı sanada tesekkur edıyorum .. Nedır arkadaslar benım bu her arabadan yersız cektıgım cıle bıktım artık ne gunahım var ya
[MENTION=24599]KARABULUT 52[/MENTION] emre kardeşim araban için geçmiş olsun...arabanın olup olmaması önemli değil nerde oturuosan ona göre yakın olan gelecek olan bir arkadaşımızla gelebilirsin

göksenin geçmiş olsun uygun bir yerde buluşup diğer gelen bir arkadaşlarımızdan biriyle gelebilirsin.

Foruma iki gün giremedim organizasyon günü belirlenmiş..:rolleyes:
Gelmeye calısacagım gün içinde bildiririm...

Geri
Üst Alt