Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

12 Nisan 2012' de asker

yukcell88

Kayıtlı Üye
Yok "Tecil bozdurunca bi celp beklersin"miş, yok "çoktan dolmuştur celp, ağustosu beklersin"miş... Öldüm korkudan :) Bugün aramayı akıl ettim ASAL' ı, anlattım anlattım anlattım, kadın sıkıldı... "Askere Nisan celbinde gidip gitmediğini mi soruyorsun ablacım?" dedi, ben de "ha evet evet" dedim, TC Kimlik No istedi verdim. "Martta gel belgelerini verelim 12 Nisan' da askersin" dedi, havalara uçtum resmen...

Sıkılmıştım iyice, iyi bi değişiklik olacak bana :D Şimdi de kısa mı yazayım uzun mu yazayım diye düşünüp duruyorum. Sizce? :D

en güzelini yaptın kardeşim..hayırlısı olsun

ünideki bölüm neydi? sayısal ise , hiç düşünme, uzunu seç, sınavda da yapabildiğin kadar iyi yap..

Hayırlısıyla gidip gelin inş. Ben kısa seçin diye tavsiyede bulunayım. Tabi benim tavsiyem ne kadar işe yararsa... Henüz askerliğimi yapmadım. Okuyup duruyorum.

sakın uzun seçme... askerde tb komutanı postası ve şoförüydüm kıbrısta sınır karakollarına asteğmenleri komutan yapıyorlardı... çarşı izni yok internet yasak ve bir sürü askerden sorumlusun... en ufak birşeyi bile sana fatura ediyorlar... yok o asker neden hasta yok bu kamuflaj neden yırtık... ve diplomadan gelip komutan olduğunuz için çoğu üst tarafından sevilmezsiniz... bir sürü bir sürü sorumluluk ve askere gidenler bilir askerde sorumluluk demek çok fena... gözümün önünde ağlayan 2 asteğmen 1 tanede psikyatriye sevklenen asteğmene şahit oldum... ağlama sebepleri komutanlardan yedikleri fırçalardı... güle güle git güle güle gel...hayırlı olsun...

Geri
Üst Alt