Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

12 Nisan 2012' de asker

Konu, 'Sohbet' kısmında yukcell88 tarafından paylaşıldı.

1. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Yok "Tecil bozdurunca bi celp beklersin"miş, yok "çoktan dolmuştur celp, ağustosu beklersin"miş... Öldüm korkudan :) Bugün aramayı akıl ettim ASAL' ı, anlattım anlattım anlattım, kadın sıkıldı... "Askere Nisan celbinde gidip gitmediğini mi soruyorsun ablacım?" dedi, ben de "ha evet evet" dedim, TC Kimlik No istedi verdim. "Martta gel belgelerini verelim 12 Nisan' da askersin" dedi, havalara uçtum resmen...

Sıkılmıştım iyice, iyi bi değişiklik olacak bana :D Şimdi de kısa mı yazayım uzun mu yazayım diye düşünüp duruyorum. Sizce? :D

2. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    en güzelini yaptın kardeşim..hayırlısı olsun

Bunu beğendi. yukcell88 bunu beğendi.
  3. 18891945

18891945 SCW Üyesi

784
    122
    43
    ünideki bölüm neydi? sayısal ise , hiç düşünme, uzunu seç, sınavda da yapabildiğin kadar iyi yap..

4. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Allah hayırlı askerlik yapmak nasip etsin...

5. yukcell88

yukcell88 SCW Üyesi

1.521
    550
    113
    Makine Mühendisliği Harun hocam... Valla uzun olması benim için daha iyi olur, dönüşte iyi bi araba alırım, tamamen kendime ait :D

6. taniverson

taniverson SCW Üyesi

562
    101
    43
    hayırlı tezkereler şimdiden hakkında hayırlısı olur inşallah...

7. RED SHARK

RED SHARK SCW Üyesi

1.869
    59
    48
    allah hakkında hayırlısını versin

8. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    uzun yapta gittiğin yerde bizi ordu evinde ağırlarsın :)

9. akf

akf SCW Üyesi

34
    4
    8
    Hayırlısıyla gidip gelin inş. Ben kısa seçin diye tavsiyede bulunayım. Tabi benim tavsiyem ne kadar işe yararsa... Henüz askerliğimi yapmadım. Okuyup duruyorum.

10. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    sakın uzun seçme... askerde tb komutanı postası ve şoförüydüm kıbrısta sınır karakollarına asteğmenleri komutan yapıyorlardı... çarşı izni yok internet yasak ve bir sürü askerden sorumlusun... en ufak birşeyi bile sana fatura ediyorlar... yok o asker neden hasta yok bu kamuflaj neden yırtık... ve diplomadan gelip komutan olduğunuz için çoğu üst tarafından sevilmezsiniz... bir sürü bir sürü sorumluluk ve askere gidenler bilir askerde sorumluluk demek çok fena... gözümün önünde ağlayan 2 asteğmen 1 tanede psikyatriye sevklenen asteğmene şahit oldum... ağlama sebepleri komutanlardan yedikleri fırçalardı... güle güle git güle güle gel...hayırlı olsun...

eneSene ve yukcell88 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş