Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

12 Mart Cumartesi 2011 ARC Performance&JantDünyası (Otopratik) Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alidan bende arabamı getırebılırmıyım acebaaaaaa? :D

mangal konusu gördüm :D fakat bulundugumuz yerde öyle birşey yapma şansımız yok ama elimizden geldiğince ağarlamaya çalışacağız gelen arkadaşlarımızı merak etmeyin :eek:key:

Alican sizin yan taraf halı sahaya yakın olan orda yapılırdı gerçi ama öyle olsun bakalım:agla:

Heralde yani getiricen zaten :D

kardeşim doğru diyorsunda hem havalar biraz sert hemde semti biliyosun :D
çingenelerden size bişey kalmaz mangalda :D
yerler kuru olursa corvette ıle gelırım,ama hava sımdıkı gıbı olursa jiplen gelırim..ki x5 sın rota ıhtıyacı var sanırsam :D

yerler kuru olursa corvette ıle gelırım,ama hava sımdıkı gıbı olursa jiplen gelırim..ki x5 sın rota ıhtıyacı var sanırsam :D

tabi kardeşim sende haklısın benzine bindirdiler o biçim :D

X5 dizel tabi onla gel rotada bakarız hem :p

Bu organizasyon benim için yapılmış sanki :p cumartesi yeni arabamla ordayız bi aksilik çıkmazsa :)

Bu organizasyon benim için yapılmış sanki :p cumartesi yeni arabamla ordayız bi aksilik çıkmazsa :)

yarın bütün SCW ailesini bekliyoruz.

organizasyona katılıcak olanlar buraya yazarsa bende kaç kişi gelicek bilgi sahibi olıyım sıkıntı olmasın yarın için :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt