Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

12 binde Leon 2010 tsi vs. 320 d 2005 120 bin de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cihan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, biraz alacağım olan birinde 2005 model Siyah BMW 320 d yeni kasa (e90 oluyo galiba) var. 120000 de tek parça boya var (ön çamurluk) temiz binilmiş sorunsuz bi arabaya benziyor henüz göstermedim.. Alacağımıda kurtarmak için bu teklifi değerlendirdim. Benim araç 2010 leon 1.4 tsi style beyaz+tavan.. hata yok 12 000 km de.. cam ve spoiler var sökemeyeceğim.. 18000 fark vermeyi düşünüyorum yarısını falan vermeyeceğim tabi borçlu olduğu için.. daha son fiyatları konuşmadık, benim son teklifim 18 000 olur diye düşünüyorum ne dersiniz birde size sorayım dedim, kararsızım..

Alacağı boşverirsek..
1) Takasa gireyimmi Leonu ararmıyım? (daha doyamadımda:( )
2) Ne kadar fark vereyim?

virajlarda frene basınca savrulmaz o :):):):) 320d bu km lerde turbo arızası verecektır gozunu alıstır her an 2000 3000 tl masraf acabılıyor bunlar

bence takas et derim ben gayet mantıklı ama şunu anlamadım sen senin ödiyeceğin 18.000tl alacağın hariçmi + alacağınmı

virajlarda frene basınca savrulmaz o :):):):) 320d bu km lerde turbo arızası verecektır gozunu alıstır her an 2000 3000 tl masraf acabılıyor bunlar

aman açma savurma konusunu:) turbosu yeni değişmiş servsite..

hmm 320d mantıklı araba ama bakımlarını yetkili serviste ayıla bayıla yaptırdığın sürece bu benim fikrim tabi.... servis ücretleri fena vergisini de bi hesapla yaklaşık 1700yıllık olması lazım.... leondada km çok az kıymak zor tabi ama BMW temizse kafa karışıyo resmen çok performanslı bi chiple deli oluyo bu araba :)

E90 20d şuan 80K Lira sıfır olarak..ordan fiyat konusunda fikir verebilir..

9 liraya bmw mantıklı gibi duruyor, ancak bakım masrafları leon'a göre fazladır tabi. ama konfor, performans ve statü açısından bmw daha üstün bir araç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt