Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

110 Liraya Boya Koruma

serenity

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şu an fiyatlar nedir bilmiyorum.Lakin Bugün bir yerden duydum Sonax ta 110 liraya boya koruma yapıyorlar..Bizimkiler anlaşma yapmış..Uygun mu bu???Yaptırmaya değer mi???Ne diyorsunuz bu konuda???

bence boya korumaya gerek yok.. :)

Boya koruma, kışın yağmur-çamurdan korur, kışın göze hitap eder, yani yazın kullanıcıyı, kışın otonuzu sevindirir. Yalnız her KORUMA denen uygulama, korumaz,fena halde koruyanı: Ziebart diamond gloss. Uygulama sonrası, boya ölçme cihazı ile katmanı ölçebildiğim bir malzemesi vardı.

Ya aklımda yoktu böyle bir şey...Eğer uygun derseniz yaptıracağım.Bu marka bu fiyata ne diyorsunuz??

sonaxta araci ilk aldiğimda bu yaz 200liraya mı 250 liraya mı yaptırmıştım. fiyat güzel ama yazın yaptırsanız daha bir güzel olur bence. çünkü boya koruma yapmadan evvel boyadaki en ufak lekeyi bile temizliyorlar böylece kıştan çıkan arabanızın dışı komple arındırılır boya koruma öyle yapırılır hem diğer kışa da faydası olur diye düşünüyorum.

İconoium da mı yaptırmıştın????:D:D Ya oranın sahibi ilkokul arkadaşım çıktı.Arabayı yıkatmaya gitmiştim.O bana baktı ben ona...Meseleyi deşe deşe ilkokul arkadaşı olduğumuzu anladık.Dediğinde haklısın ancak kısa süreli bir kampanya bu.Kararsız kaldım.

İconoium da mı yaptırmıştın????:D:D Ya oranın sahibi ilkokul arkadaşım çıktı.Arabayı yıkatmaya gitmiştim.O bana baktı ben ona...Meseleyi deşe deşe ilkokul arkadaşı olduğumuzu anladık.Dediğinde haklısın ancak kısa süreli bir kampanya bu.Kararsız kaldım.

evet iconium:) iyi arkadaşlar sağolsunlar yıkatmaya da hep oraya götürüyorum. önümüzdeki yaz gene düşüyorum boya koruma da. bu boya koruma genelde yaz aylarında tercih edildiği için kampanya yaptılar heralde. valla ben de çok kararsız kaldım senin adına:D bence boşver abi yazın 100lira fazla verirsin öyle yaptırırsın. hem aracında kışın tüm pisliklerinden arınır.

Tamam ööle yapcam galiba.Sanırım bi katalizör lazımdı bana.Bulamadım onu...:):)

Geri
Üst Alt