Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

110 hp mi 90 mı (cordoba vario)

djturnz

Kayıtlı Üye
yeni seat cordoba vario 1.9 tdi aldım
benim merak ettiğim bu araçta bu motorun iki güç seçeneği var 90 ve 110 hp. benimki hangisi?
aracım full+full
4 cam otomatik klima 2 hava yastığı 14 inç çelik jant yol bilgisayarı sis farı vs.

bir de bu signo mu die merek ediyorum gerçi signo nun farkı da ne bilmiyorum ama arkada cordoba vario yazısının altında trabzonspor amblemine benzer bi amblem var o signo amblemi mi oluyo acaba

eger motor kapagında Tdı yazısında tek kırmızı varsa yanı I harfı kırmızısysa 110 luk degılse 90 lık sızınkısı

ruhsatında yazmıyor mu ki kaç hp olduğu

90 hp lik cordoba variolar,110 luk olan seçenekler toledo larda var...

110 luk cordobalar da var abı sadece 90 lık degıl

Can onlar özel üretim olmalı,eski kasalarda( 2000-2001 arası olanlarda)hiç rastlamadım 110 hplik tdi motora..

2004 kasalar da da var diye biliyorum 1.9 110luk biz zamanında 1.4ünü alırken 1.9 110 ve 1.9 130lukta vardı diye hatırlıyorum

bnm araç 2001 model
TDI yazısına bakacağım :) teşekkürler.

Bu motor seçeneğiyle TR ye gelmediğini zannediyorum Can..:)

Geri
Üst Alt