Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

'11 Polo GTI *Das Auto*

Güle güle kullan Can hocam, 1.4 180'likler yağ yakma sıkıntısı ile meşhur, ama ben senin aşacağından eminim :)

Yağ yakma sorunu,karter havalandırma borularında yapılan revizyonla sona erdi Emre :) O yüzden yağ yakma sorunu olmayan bir GTI a sahibim :) İyi dileklerin için teşekkür ettim :)

ooo can ım patlattın bombayı hayırlı olsun kardeş güle güle kullan Allah kaza bela vermesin

cok guzel arac kazasız belasız ama eskı aracınızdan sonra baya bır ufak gelıcek ama performansı karsılar bu ufaklıgı

cok guzel arac kazasız belasız ama eskı aracınızdan sonra baya bır ufak gelıcek ama performansı karsılar bu ufaklıgı

Eski kasa leondan sonra evet daha ufak ama zaten 3 senedir yayan olduğum için boyut konularına çok takar değilim :) Cam tavan içeriyi daha bir ferah yapıyor,psikolojik olarak onun da faydası oluyor :D

Hayırlı olsun kardeşim çok sevindim

Geri
Üst Alt