Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

11 Mayıs 2011 Kayseri Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tebrikler güzel bir akşama benziyor, inşallah sürekli bu buluşmaları yaparsınız :) Stickeri sizlere yetiştiriğim için ayrıca mutlu oldum =) Ben bile görmedim yenisini siftahı siz yaptınız :)

Patron sticker için tekrar teşekkür ederiz. Bu sefer güzel olmuş kalitesini biz beğendik.

Bu arada şu araçtaki sticker eski sticker mı? O da güzelmiş kalın kalın :) http://www.seatclubworld.com/showth...DDCKERLI-CORDOBA_TDI-Te%FEekk%FCrler-GRKMSRGL...

Tebrikler güzel bir akşama benziyor, inşallah sürekli bu buluşmaları yaparsınız :) Stickeri sizlere yetiştiriğim için ayrıca mutlu oldum =) Ben bile görmedim yenisini siftahı siz yaptınız :)

serbay sticerlar için çok teşk. ilki bize kısmet oldu tekrar teşekkürler :)

Gökhan abi ben almadım sticker ama :( neyse artık yenisinin tadını alamadık evet çok güzel bi gündü Bütün arabaların içinde en yaşlı benim arabamdı :D

burdaki digital baskı şeffaf değil :) rica ederim.

bidaha buluşmanız olursa katılmak isterim eğer bilgilendirirseni sevinirim:)

ArkadaŞLar Harbiden qüzel bi Aksam oldu MuhabbetLer on numAraydı Sticker icinDe tşk Ederiz Emeqi gecen herkeze Dewamının qelmesi dileqiyLe :)

tebrikler scw kayseri ekibi devamlı olması dileğiyle

Gökhan abi ben almadım sticker ama :( neyse artık yenisinin tadını alamadık evet çok güzel bi gündü Bütün arabaların içinde en yaşlı benim arabamdı :D

unuttuk desene sana vermeyi nejmettinde olması gerek hallederiz kaolay o iş :) takma sen hallederiz
aracın içinde yaşlı değil tecrübeli diyeceksim maşallahı var aracının maviş maviş lambaları ile :)

unuttuk desene sana vermeyi nejmettinde olması gerek hallederiz kaolay o iş :) takma sen hallederiz
aracın içinde yaşlı değil tecrübeli diyeceksim maşallahı var aracının maviş maviş lambaları ile :)

:eek:key: aynen Maviş Maviş yapısTırıyorDun yolda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt