Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

11 Mayıs 2011 Kayseri Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buluşmalarınızın daim olması dileği ile :eek:key:

necmettin o ilk siyah cordobaya yapıştırdıgımız ilk gelen partiden 2 sene olmuştur

kayseri aranızdan kime toplu olarak sictker gönderelim

necmettin o ilk siyah cordobaya yapıştırdıgımız ilk gelen partiden 2 sene olmuştur

O da güzelmiş, hatta beyaz arabalara o daha çok yakışırmış sanki. :) Şimdiki de gayet güzel ve kaliteli görünüyor. İlk ben aldım ama daha yapıştırmak kısmet olmadı. İlk Gökhan abiye yapıştırdık ve kaliteli olduğu belli öncekine göre. Benim önceki 1 hafta içinde soyulmaya başlamıştı. Şimdi de yarısını köşelerden çekerek rahatça sökerim sanırım :) Yakında yenisini yapıştırırım.

Neyse abi bi ara alırız necmettin abiden bu arada araba fikirleri için teşekkürler gayet güzel bi araba ama yaş farkı var :)

abicim gerçekten güzel bi buluşmaydı ellerine sağlık :) inş. üye sayımız artar, yine güzel bi buluşma yaparız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt