Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

11 Mayıs 2011 Kayseri Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nedjo

Kayıtlı Üye
11 Mayıs Günü Kayseri'de ilk buluşmamızı gerçekleştirdik. İlk buluşmanın acemiliğini yaşasak da güzel bir akşamdı. Çaylarımızı içtik, fotolarımızı çektik, Safa'nın bizi bulamamasını izledik :) Daha nice buluşmada artan sayımızla görüşmek dileğiyle

Fotolarımız:
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

muhabbetiniz bol olsun
çok güzel görüntüler :)

BOH 99 oda iyi :)
allah muhabbetinizi arttırsın

ellerine sağlık necmettin resimlerde güzel olmuş dediğin gibi acemilik vardı işte alışacağız yavaş yavaş tecrübe kazanırız inşallah

bu arada 07 BOH 99 daki sticerlarda yeni yapılan sticer hala yapım aşamasında ama bir aldık bakalım ilk benim aracıma yapıştırıldı :):)

unutmadan plakam nasıl ama :)

Fotoların bazıları bulanık ama tripodsuz gece çekimi ancak bu kadar oluyor :( Bir dahakine tam techizat gelmem gerek. Yine de niyet önemli :p

tebrikler arkadaşlar çok güzel bi ortam olmuş.bende şu an niğdedeyim haberim olsaydı bende katılmak isterdim.:)

Tebrikler güzel bir akşama benziyor, inşallah sürekli bu buluşmaları yaparsınız :) Stickeri sizlere yetiştiriğim için ayrıca mutlu oldum =) Ben bile görmedim yenisini siftahı siz yaptınız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt