Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

11.12.2011 Pazar günü saat 13.30 Paintball organizasyonu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lejyoner

Administrator
Arkadaşlar bu hafta sonu hava güneşli ve yaklaşık 14 derece civarında,o yüzden bu hafta sonu Kilyosta bulunan daha öncede bulunduğumuz bir paintball organizasyonunu yöneticilerimizle beraber düzenliyoruz,daha önce gelenler bilir yer Kilyos merkeze yakın Akay Paintball alanı,Önce saat 13 30 da başlayacak olan paintball oyunundan sonra saat 15 gibi mangal ziyafeti yapılacaktır,organizasyonla ilgili bilgilendirme ve fiyatlar şu şekildedir;

-Oyun alanında 12 şerli iki takım halinde bölünülerek,karşı bayrağı ele gecirmek sureti ile oyunlar,hakem eşliğinde yapılacaktır.

-Oyun fiyatı kişi başı 15 tl dir..

-2000 adet mermi fiyatı 180 tl dir,burada mermi adedini belirledikten sonra cıkacak rakam kişi başına bölünecektir.6000 mermi alacaksak 540 tl/24kişi=22.5 tl de 15 tl lik oyun fiyatının üstüne eklenecektir..Buradaki 6000 adet mermi fazlası ile yeter diye düşünüyorum,cünkü bu sefer 6000 mermiyi alıp 2 ye bölerek bir kasa kırmızı kaleye,bir kasa mavi kaleye konacak şekilde düzenlenecektir..

-Yapılacak mangal ziyafeti ile ilgili alınacak et,tavuk vs benzeri yiyecek ve iceceklerle ilgili herkes kendisimi getirecek yada toplumu alınacak kararını henüz vermedik,bir-iki gün içeresinde bu başlıktan size bildireceğim..

-Katılımcıların yanlarında mutlaka,bot,şapka,yedek giysi vb eşyalarını getirmeleri yararlarına olur..

-Oyuna katılmak isteyen arkadaşlar 0532 627 97 14 numaralı telefondan bana ulaşabilirler.

-Oyuna girmeyip sadece mangal ziyafetine katılıp izleyici olmak isteyen kişiler,arkadaşları,eşleri ile gelebilirler yanlız yine katılım durumlarını Ali+kişi sayısı olarak belirtmesi gerekiyor..

Şu anki katılım durumu 24 kişi üzerinden aşağıdaki gibidir;
Oyuncular
-----------------
Lejyoner (Gökhan)
H_G (Hasan abi)
Arda (Hasan abinin yakını)
Yekta
Emre Çolakoğlu
Ayça Çolakoğlu
Çağlar Gönül
Murat (MRY 80)
Özkan (Kaptan)
Bilal (Çorlu)
Serenity (Süleyman)
Bilalin arkadaşı
Murat (Murat34)
Hakan Gülcan
Tolga34
Batu34
Tolga 34 ün arkadaşı..
Buğra Toyer
Mert(Yeğenim)
erkani
Erkaninin misafiri
erkaninin misafiri 2
Göktuğ (KArdeşim)
Ufuk (Finans Müdürümüz)

İzleyici ve Mangal katılımcıları
----------------------------
Kaan (Poro)
Özkanın eşi ve kızı
Dursun (Bi-xenoncu:D)
Süleymanın eşi..
Muratcan (mrtcn)
DİLEK (YEKTA)
Cezmi abi
Oğuz
İms
ims +1
Bilalin eşi
Katılım için 0532 627 97 14 numaradan bana ulaşabilirsiniz..Hadi savaşa:):)

Fotolar için www.akaypaintball.com

kaptan eşi ve kızı ile

gecen sene gıtmıstım ben zevklıydı baya ama kalabalk curcuna olmustu cok bıse anlamamıstım acıkcası:rolleyes:

Mangal için toplu alım yapılacak arkadaşlar,kişi başına bölünüp fiyatın üstüne eklenecek, hesaplarıma göre oyuna ve mangala katılımda kişi başına 50 tl ye yakın bir rakam,sadece mangala katılımda aşağı yukarı 10-15 tl gibi bir rakam oluşacaktır..

Abi oyuna +1 mangal +2 diyorum...Yalnız benim araba serviste bizi alacak kişi olursa gelebiliriz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt