Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

11.11.2011 TT Areana Euro2012 Maçı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tolgabes64

Kayıtlı Üye
Bu maça toplu olarak gitsek nasıl olur :)

Türkiye Hırvatistan maçı saati: 21.05
Türkiye Hırvatistan maçı tarihi: 11 Kasım 2011 Cuma
Türkiye Hırvatistan maçı stadı: Türk Telekom Arena- İstanbul
Türkiye Hırvatistan maçı canlı yayın: NTVSpor - ankarahaber.com canlı yayın anlatımı
Türkiye Hırvatistan maçı hakemi: Felix Brych
Türkiye Hırvatistan Milli maçı bilet fiyatları ise şu şekilde:
Doğu-Batı Localar: 270 TL
Güney Localar: 189 TL
VIP: 189 TL
1. Kategori : 108 TL
2. Kategori : 76 TL
3. Kategori: 54 TL
Yüzevler Tribünü: 41 TL
Kale Arkaları: 22 TL

milli maçta futbolcuların ıslıklandığı ve küfür edildiği bi ortamda olmak istemiyorum..hala bu stad da maç oynatılması ilginç:confused:

milli maçta futbolcuların ıslıklandığı ve küfür edildiği bi ortamda olmak istemiyorum..hala bu stad da maç oynatılması ilginç:confused:
milli macta futbolcular ıslıklanmadı istenmeyen ve protestoyu hak eden bir şahıs ıslıklandı. bu stad türkiyenin yüz akı bundan sonrakide basit maclar haric hepsi arenada oynanacak.

almanya maçına gittim bildiğin rezillik abi ya.arena mı bi daha töbe:kizgin:

Bende Kazakistan maçına gitmiştim Devlet yada Toki stadı güzel yapmış ben beğendim ama aynı şeyi çıkış ve girişler için diyemeyeceğim.
Bu zamanda bu kadar rezil bir durum olamaz.
Kendimi bi an binlerce insanın içinde dakikalarca beklerken buldum arkadaşlarımı bile kaybettim.Tamamen kepazelik ve bu statda milli maç yaptırmalarına şaşıyorum.Bu şekilde bu stada nasıl uefa onay vermiş ilginç doğrusu.
Gs seyircisinede ayrı bi acıyorum yazık günah insanlara.

xx

Bende Kazakistan maçına gitmiştim Devlet yada Toki stadı güzel yapmış ben beğendim ama aynı şeyi çıkış ve girişler için diyemeyeceğim.
Bu zamanda bu kadar rezil bir durum olamaz.
Kendimi bi an binlerce insanın içinde dakikalarca beklerken buldum arkadaşlarımı bile kaybettim.Tamamen kepazelik ve bu statda milli maç yaptırmalarına şaşıyorum.Bu şekilde bu stada nasıl uefa onay vermiş ilginç doğrusu.
Gs seyircisinede ayrı bi acıyorum yazık günah insanlara.

xx

acınacak bir durum yok cokta memnunuz stadımızdan. hermacımızda en az 35bin seyircili. daha önce olimpiyat rezilliğini yaşayan biz taraftarlar olarak arena kral stad. stadın henüz ekiskleri var yapılan calışmalar devam ediyor az kaldı düzelcek hepsi.

acınacak bir durum yok cokta memnunuz stadımızdan. hermacımızda en az 35bin seyircili. daha önce olimpiyat rezilliğini yaşayan biz taraftarlar olarak arena kral stad. stadın henüz ekiskleri var yapılan calışmalar devam ediyor az kaldı düzelcek hepsi.
Olimpiyatı zaten söyleme gerek yok ne Gs ne Bjk ne İBB hepsinin taraftarı çok çekti çekiyor.

Acınacak durum sadece tabir.Bi futbol yada spor,vs için oraya giden insanlara bu zorluğu yaşatmalarına kimsenin hakkı yok stadyum eski değil ki.Bunu yapanlar bu eksikliğin yaşanacağını zaten bilmeleri gerekirdi.Hangi klup olduğu önemsiz bu durumda.Seyirci açısından 35 39bin kişi bence ortalamanın altında bi rakam.
Almanya 2.lig Köln ortalaması 39bin Barcelona 72bin seyirci ortalaması ile oynadıklarını düşünürsek FB bile bu rakamların gerisinde kalıyor geçen sezon her maç dolu olmasına rağmen ilk 30a bile girememiş:)
Ülkemizde spor adına seyirci çeken klüp göremiyorum ben:)Buna milli takımda dahil.
Organizasyon yok olmayıncada sahalarda bol bol sıkıntılar görülüyor!Biz Emre ıslıklanmış yok başka şeyler olmuş vs vs.
Ki Gs daha bu sene seyirci toplamaya başladı zaten seyirci olmasa yine maç kazanacakları yok!

xx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt