Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

11.11.2011 TT Areana Euro2012 Maçı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konumuza dönersek milli maça kimler geliyor

hakkaten bizden olmayanların yanına iyikiden gitmemişiz! tribünlerdekiler Türk olamaz!

TT Arenanın açılışına gitmiştim. Ancak stad çıkışında ulaşım o kadar kötüydüki staddan 4.levent e kadar yürümek zorunda kalmıştım. Milli takıma dönersek eğer umarım artık bir toparlanma sürecine girerler..

anlamadım gitti bu takım neden bu kadar kötü oynadı:(

embesillerin bunu yapıcağı belliydi tolga..yoksa tabiki orda olmak isterdik..yine haklı çıktım ne yazik ki

embesil volkan zamanında bacak arassını gösterip topları g...nle tutarken ne yazıkki siz futbol sever veya spor sever arkadaşlar ayakta alkışlıyodunuz ama ne volkan bey nede sizlewr o kalecinin bir fb li dışında milli bir kaleci olduğuda herkesin aklından çıkmıştı sanırım. çok iyi hatırlarımki senelerce milli kalemizi koruyan gene fb li engin ve rüştü bir kere bile böle durumlarla karşı karşıya kalmamıştır....volkan yaptığı terbiyessizliklerin karşılığını almaktadır ve sonuna kadarda hak etmiştir..ben demiyorumkı yapılanlar doğru yanlış anlaşılmassın ama ben diyorumki milli kalecisiysen yaptığın davranışlara dikkat edecen volkan beyy......:eek:key:

seyirci, uzun zamandır gördüğüm en iyi milli takım seyircisiydi..2-0 olduğunda bile, destek vermeye devam etti..3. golden sonra oldu ne olduysa..o kadar adam toplanmışsın,60 dakika gırtlak patlatmışsın,takım sahada geziyor,tek pozisyonun yok, herkes gerildi tabi..her ne kadar çok doğru bulmasam da protestolar başladı..gayet doğal olarak ta, hem maçtaki kötü oyunu,hem de daha evvel yaptığı davranışlar sebebiyle volkan en büyük payı aldı..diğer sebeplenenler de hiddink ve oğuz..Bizim ülkemizde de,futbola bu kadar düşkün diğer ülkelerde de, protesto son derece normal..takım kaptanlarının dövüldüğü,kral denen oyuncuların ıslıklandığı günler çok uzakta değil..Kimse de "biz yapmayız,biz ıslıklamayız,milli dava" falan demesin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt