Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10FA448 Yabancıya Gitmedi..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
İyi Akşamlar degerli SCW üyeleri ve sevgili arkadaşlarım..
Bildiginiz üzre 10FA448 Plakalı Üzerine titreme derecesinde titizlendigim Beyaz 1.6 Makyajlı Stylance Aracımı Onur ÖZDEMİR "@Gfxstyle" Kardeşimize Satmış Bulunuyorum...
Bu gün Satışı yaptık, 2.5 yıldır ben hayır gördüm (Eski):) Arabamdan ; Umarım Sende Hayrını Görürsün Onur.. Allah Tekerini Düz Bastırsın..:eek:key:

Ayrıca Aracımı Sattım Diye Arabasız Kaldıgımı Düşünmeyin.. Sagolsun Kapı Gibi ALİ Abi @cuprali var arkamda..:hosgeldin:

Al benim Ateş Topunu (Kırmızı İbiza) Araç Alana Kadar işini gördeyince.. Hakikaten Bu Sitede Tanıştıgım Büyüklerimin Bu siteye ne Kadar Deger Kazandırdıklarını Daha İyi Anladım..

Ancak Burda herkesin Huzurunda Ali abinin benle nasıl dalga geçtigini açıklamadan, Bi "ŞAKA" borcum oldugunu Söylemek isterim.. :D

alanada satanada hayırlı ugurlu olsun bereketli olsun :eek:key: yok yok ali abinin agzından laf bi kere cıkar :D nisan 1 şakasına var dahaapuhaha

Olsun kardeşim daha iyilerini alırız sen merak etme hem gençleri kırmamak lazım yabancıya gitmedi istediğin zaman görürsün aslanını bu arada alacağın araba kırmızı olsun sana kırmızı çok yakışıyo

Olsun kardeşim daha iyilerini alırız sen merak etme hem gençleri kırmamak lazım yabancıya gitmedi istediğin zaman görürsün aslanını bu arada alacağın araba kırmızı olsun sana kırmızı çok yakışıyo

:eek:

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
hemen araştırmaya başlarız 2 koldann:eek: istanbul tayfa tatlı yesin hem alım satım olsunkii:) bizde yavan pastırmaya talim edelim napakk:cool:

ıkı tarafada hayırlı olsun dusundugunuz araba varmı pekı almak ıstedıgınız

• Beğen
Reaksiyonlar: gfx
hemen araştırmaya başlarız 2 koldann:eek: istanbul tayfa tatlı yesin hem alım satım olsunkii:) bizde yavan pastırmaya talim edelim napakk:cool:

Acil Araç Lazım Şimdi Bana Yoksa Ali Abinin İbizaya El koydum Araç bulana Kadar, Bulamazsam Ona Çökmek Zorunda Kalıcam ALİ Abi..:)

Geri
Üst Alt