Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

10FA448 Spoiler & Macpiel

konuda göremedim ama nerde ve mümkünse kaCA maal oldu söyliyebilirmisin.

selçuk güle güle kullan ama şu tamponlara bir el at bence,,, tamponsuz olmaz o marşpiyeller,,, :)

Bayram vesilesiyle geç verdigim cevap için herkesten özür diler bütün arkadaşlarımın geçmiş kurban ve Cumhuriyet bayramını kutlarım..

Abi İstedigin zaman Keşke biraz daha uzun kalabilseydim hem arabayı çıplak gözle daha iyi görürdün hem Bende senin canavarı bi incelerdim ama biliosun bayram telaşı, koşuşturmaca bitmiyor.. :eek:key:

Sagol Gardaşım ne zaman dersen zevkle eşlik ederim, bende başlangıçta öyle diyordum ama sonradan çıplak gözle bi kaç tane görünce fikrim degişti şunu kesinlikle söyleyebilirimki.. Macpiel neysede tüm makyajlı kasalara areodinamik spoyler şartmış taktırınca anladım..:eek:key:

Abi Senin ibizanın ses sisteminden fırsat kalmadı ki mubarek; "Bang & Olufsen"... acaba onları yanlışlıkla fabrikada Audi ye takıyoruz diye senin arabaya takmış olmasınlar:D:eek:

Ekli dosyayı görüntüle 7976
Fotograf ekledim ama bende göstermedi inşallah eklerde görünür... yandan ve arkadan görünümleri var sinan:eek:key:

ayrıca bu kapı eşik kaplamalarına nasıl bir özel çalışma yapılabilir bu konuda fikir almam lazım:eek:key:
tesekkur ederım fotolar ıcın on numara;) kapı eşiği bnm yaptıklarım dedgıım gıbı metal arka kapılarınınkıde kapının taban cızıgısıyle dewam edıyor dıkdortgen degıl yuanı açılı bır kesımı war,kapıdakı folyoyou bence sök karizması gıtmıs aracın yawpuhaha

tesekkur ederım fotolar ıcın on numara;) kapı eşiği bnm yaptıklarım dedgıım gıbı metal arka kapılarınınkıde kapının taban cızıgısıyle dewam edıyor dıkdortgen degıl yuanı açılı bır kesımı war,kapıdakı folyoyou bence sök karizması gıtmıs aracın yawpuhaha

Sen Şu Kapı Eşiklerinin Son Halini Bi daha Paylaşabilirmisin paşam:eek:key:

Geri
Üst Alt