Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

100km/lt tüketim değerleriniz neler?

Ben bu aralar niye bilmiyorum accayip agresif kullanıyorum sabahın köründe beylikdüzünden sefaköye staja akşamda geri hep sıkışık trafikte agresif kullanım+sürekli klima ile 8.5tan aşşağı inemiyorum:)

Ben uzun yolda 8.5'tan aşşağı inemiyorum :) bugün yalovaya gittim geldim 9.0 klima hep tam açık ve gaz hep sona basarak 160-180 arası gittim geldim :)

Hergün Alsancak - Manisa yapıyorum. Sarfiyat miktarı kullanım tarzına göre çok ciddi fark ediyor. Örneğin aynı yönde çok sakin kullanımla 5.2lt/100km, sportif kullanımla 6.9lt/100km değerlerini gördüm.

en düşük 5.8 en yüksek 28.1 gördüm ki oda 3 km lik yoldu ve aynı şekil 100km yol almaya göre hesaplıyordu sanırım . birde konunun bölüüe dikkat etmemişim leoonmuş :D

şehiriçi genelde normal aradabir anormal :) kullanımla 7.4 lt.. çook memnunum yani (+18 jant lastikle)

aracım 7.000 km'de şehir içinde 5.5 lt şehir dışında ise 5.0 lt yakıyo (dsg)

Şaka gibi ama 2.8 i gördüm 2 gün önce :D yayladan indikten hmn sonra :)))))

Ben uzun yolda 8.5'tan aşşağı inemiyorum :) bugün yalovaya gittim geldim 9.0 klima hep tam açık ve gaz hep sona basarak 160-180 arası gittim geldim :)
Basınca ekonomik değil bizim araçlar bulgaristana gittim geçen haftalarda dönerken virajlı dağ yollarında babamın 5.30d sine yetişicem diye sürekli basarak geldim ki arada farkı açıp bekledi beni:D
Sınıra geldiğimizde onunki 7 7.5litrelerde iken ben 9 litredeydim ki bmw yi ist trafiğinde 9 litrenin aşağısınıda düşüremiyoruz (otomatik).

oo aldınız mı 5.30d yi hayırlı olsun :)
Basınca ekonomik değil bizim araçlar bulgaristana gittim geçen haftalarda dönerken virajlı dağ yollarında babamın 5.30d sine yetişicem diye sürekli basarak geldim ki arada farkı açıp bekledi beni:D
Sınıra geldiğimizde onunki 7 7.5litrelerde iken ben 9 litredeydim ki bmw yi ist trafiğinde 9 litrenin aşağısınıda düşüremiyoruz (otomatik).

Geri
Üst Alt