Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

100km/lt tüketim değerleriniz neler?

şehir içi kayseri trafiği tabi; şuan 7.7 gösteriyor. ama çok relax kullanırım arabayı

İstanbul şehir içi karma kullanım 5 litre.. itina gösterirseniz 4.3'e kadar düşüyor...

Tolgahan benm leonda seninkiyle ayni klasmanda 1.6tdi/dsg suanda 3300 km civarindayim ilk aldıgım gun yola cıktım uzun yola 6.9 gibi bişey yakıyodu klima hep açık kullandim fakat suanda 5.6 yakıyorum klimasiz sehir içi..klimayida açtigimda 5.8 yakıyorum:)

istanbul izmit ortalama 130-140 ile klima açık 6.0 lt yaktım

izmit istanbul ortalama 110-120 ile klima açık 5.5 lt yaktım(ikisi de cruise control açık)

abi ben 9.5 yakıorum ya araç yeni diyemi bilmiyorum ama baya bi ii yakıo gerçi çok basıyorum klima filanda açık sürekli ama ilerleyen zamanda kurum bağlayınca düşer die tahmin ediyorum dün cordoba 1.9 dizel olan bi arkadaşımla konuşum da chip taktırırsan düşer dedi yakıt birde araçlarda saklı beygir bulunuyomuş senin araçta varsa onu servise açtırabilirsin dedi bizim araçlarda varmıdır böyle bişey aradaşlar biliyormusunuz ? :confused:

Geri
Üst Alt