Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1000cc Go-Kart! İzleyin

Ona o motor atılınca çok zevklide ufak birşey araba ezer geçer görmez bile. şöyle bir gokartım olsa plakaya gerek yok zaten atar 20 tl benzin dolaşırım. :) bırakırım bisikletide. :D

gecenkı kafa kopma olayından sonra go karttan korkar oldum ama gecer sanırım gene bınmeye baslarım bu tam bır canavarmıs yahu sese baksana

1000 lik racing motosiklet motoru var üstünde, süpermiş ama.:)

gecenkı kafa kopma olayından sonra go karttan korkar oldum ama gecer sanırım gene bınmeye baslarım bu tam bır canavarmıs yahu sese baksana
Evet abi bende korkar oldum ve bence böyle bir olay olduysa bu forumda go kart buluşmasıda olmasın geçtiğimiz günlerde yapmıştık istanbul bağcılarda.Bence forumdada artık yapılmasın bindiğimiz araçlarda kask emniyet kemeri vs yoktu.

6 Beygirlikle kafası koptu kızın söylerken içim fena oldu bizim burda bundan olsa millet birbirini kırar yeminle cinayet makinası bu alet..

hemen bi tane yaptırmam lazım kendime [MENTION=24356]kaan[/MENTION]öksüz haberin kaynağını öğren ilk sipariş benden olsun kardeşim

Geri
Üst Alt