Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

100 tl lik benzinle kaç km yol yapıyorsunuz?

145 liraya 920 km yol nasıl sizce maşeALLAH demeyi unutmayın

Arkadaslar okuyunca sok oldum degerleri ben bi depoyla 500 km gidemiyorum sehirici istanbulda olanlar hicmi trafikte kalmiyor :)

şehir içi 400 yapabiliyomusun eğer öyleyse çok iyi değer.. bende 1.2 tsi almalıyım.. ben 1.6 lpg yle şehiriçi 33 kuruş şehirdışı 26 kuruş yakıyorum..

işte biz o değerleri benzinle yakalıyoruz. ş.içi 32krş ş.dışı 23krş :)

Varol abi küfretseydin bundan iyyidi :D Kavgada bile söylenmez MaşeAllah MaşeAllah'ta sen genede söyleme arabanı çaldırabilirim her an Leon u sattırcan sen bana :D

Burçak aracından memnunsan gidişat olarak ses vs. felan Cezmi abininde dediği gibi LPG tak daha iyi o kadar masrafa girme :)

şehir içi 400 yapabiliyomusun eğer öyleyse çok iyi değer.. bende 1.2 tsi almalıyım.. ben 1.6 lpg yle şehiriçi 33 kuruş şehirdışı 26 kuruş yakıyorum..
Lpg ustana bi uğra derim ben.1.99dan alıyorum gazı milangazdan,şehiriçi net ve net 220krş yakıyorum+18jant 225 lastik...

Geri
Üst Alt