Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

100 tl lik benzinle kaç km yol yapıyorsunuz?

istanbul dışı şehirlerde daha fazla km yapmak elbette mümkün istanbul un şehir içi trafiği malum yeri geliyo 1 saatte 15km yolu zor gidiyosun....

100 liraya her türlü 400 yapıyorum

Ah istanbul Ah! şehirdışı 130 sabitle 940 km yol gittim ki + 30 daha gider diyodu pc konya yolunun bir kısmında 160 sabitledm ona rağmen. gel gör ki istanbulda 650-700 arası. zaten ya trafik oluyo. Trafikten kurtuluncada gaza basıyorum. Bi kere denicem ama istanbulda yapabileceğim ekonomiyi. Daha yeni okuldan 5.2'yle geldim 5km şehir içi 25km şehirdışı 25kmninde 3-4 kmsi yoğun trafik :) güzel değer bence :D kalan benzin 15km'yi gösteriyordu ve 30km yol gitmem gerekiyordu ekonomi yapiyim dedim :D

ben 100 liraya 400-450 arası yapıorm o da çok efendi kullanırsam.. 1,6 tdi ama bnm arabam çok yakıyo başka bi arkadaşmla yanyana getrdik arabaları teste çıktık bn ortalamada 5,5 lt leri göremezken adam şehir içinde o kdr yakıo.. eryaya götürdüm teste çıktılar yok bişi dediler... ama 8 lt göstermesi bilgisayarda hele hele klima açıkken 11 lt leri göstermesi bana çok saçma gelio ve hiç hoşuma gitmio
yok knka ordaki ortalamaya bakma bnde 400 450 arası yapıyorum 100 tl ye o 11 lt göstermesi senn dur kalklı trafikdedir onuda ortalama hıza göre hesaplıyo klimayı kapat zaten 11 i göremezsin

yok knka ordaki ortalamaya bakma bnde 400 450 arası yapıyorum 100 tl ye o 11 lt göstermesi senn dur kalklı trafikdedir onuda ortalama hıza göre hesaplıyo klimayı kapat zaten 11 i göremezsin

kanka biara 1 depoyla 700 750yi zor gördüm şmdi biraz daha ii gibi güncelleme yaptılar

Geri
Üst Alt