Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

100 tl lik benzinle kaç km yol yapıyorsunuz?

Abi bu hesaplamada yanlış olan birşey var.Arkadaşın dediğine baktığımızda 200 liraya dolarsa depo 460+460 = 920 yapıyo

ben bomboş depoya 100tl benzin alıp izmite gidiyorum sapancaya geçiyorum ve istanbula geri dönüyorum 280km kadar yol yapıyorum aralarda basmasam daha da az yakabiliyorum

ilk mesajda anladigim kadariyla bi hesap yanlisligi var..

ama diger mesajlari okudukca dizelin gozunu seviyim ben :)
uzun yolda 650 km yapiyorum 100tlye :) sehir ici 500+..

Burçak senin arabada 1.4 İbiza kasa olarakta bizim Leon lardan hafif normalde o kadar çok yakmaması lazım.Birde şehir dışı gibi yolda 450 bence çok fazla ve seni şaşırtıyomuş.Ben şehir içinde hemen hemen 100 lira ile onu yapıyorum.Bir sorun felan mı var araçta ?

Bencede şehir içinde çok yakıyor benim araba...Erya da cihaza bağlayıp baktılar.Sorun görünmüyor dediler.Ben anlamadım b u işi normalde şehir içi 50 kuruş yakıyor nerdeyse ve sinirim bozuluyor bu benzin konusu açılınca artık :confused:

2011 mercedes c180 depoyu fulledım 196 km yol gıttım yenıden fulledım 106 tl adı

Benim araba dizel Tekirdağ'a gidip geliyorum 120-140 arası 50 lıraya 250 km yapıyor normalmi?

ilk mesajda anladigim kadariyla bi hesap yanlisligi var..

ama diger mesajlari okudukca dizelin gozunu seviyim ben :)
uzun yolda 650 km yapiyorum 100tlye :) sehir ici 500+..

Evet dizelin gözünü seveyim bizdeki gp ile 6. viteste basa basa 600 ve üstü gidiyor.

Geri
Üst Alt