Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

100 tl lik benzinle kaç km yol yapıyorsunuz?

ben ankarada şehir içi dışı karışık 340 km yapıyorum 100 tl lik benzinle

360 km gidilmesi normal. 200TL'ye dolduğunu varsayarsak 720 yapıyor. Güzel değer. yanlış yazmanız sonucu oluşan yorumlar daha bi güzel :)
Ben 220TL'ye depo fullüyorum 700km gidiyorum, karışık kullanımda. Çok sakin kullandığım söylenemez :) bide 97 alıyorum.

360 km gidilmesi normal. 200TL'ye dolduğunu varsayarsak 720 yapıyor. Güzel değer. yanlış yazmanız sonucu oluşan yorumlar daha bi güzel :)
Ben 220TL'ye depo fullüyorum 700km gidiyorum, karışık kullanımda. Çok sakin kullandığım söylenemez :) bide 97 alıyorum.
aynen bencede güzel değer .yanlış yazmışım sorry:)

1.6 ile 100 tl ye 220 km karışık kullanım şehir içi

ben 100 liraya 400-450 arası yapıorm o da çok efendi kullanırsam.. 1,6 tdi ama bnm arabam çok yakıyo başka bi arkadaşmla yanyana getrdik arabaları teste çıktık bn ortalamada 5,5 lt leri göremezken adam şehir içinde o kdr yakıo.. eryaya götürdüm teste çıktılar yok bişi dediler... ama 8 lt göstermesi bilgisayarda hele hele klima açıkken 11 lt leri göstermesi bana çok saçma gelio ve hiç hoşuma gitmio

çarşamba günü 1.4 arcımı aldım 220tl fulladim bugün şehir dışı şehir içi karışık 740km ışık yandı...

Geri
Üst Alt