Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

%100 Gerçek Gösteri, Lütfen Denemeyin! Güzel Reklam

Arabanın ön farları da müthiş yaa... Çok asabi bakıyor :) Bende stock Lancer' dan daha agresif :)

Hele hele EuroN'Cap ' den 5 yıldız aldıktan sonra alınabilitesi oluştu :)

tıplere bısı demıyorum ama eskı bır curuz kullanıcısı olarak chevrolet ten uzak durulması taraftarıyım 3 ay kullanıp sogudum ve sattım.

tıplere bısı demıyorum ama eskı bır curuz kullanıcısı olarak chevrolet ten uzak durulması taraftarıyım 3 ay kullanıp sogudum ve sattım.

cruze da dehsey bır arac onu muhtesem ama bır cok kısı sılayetcı benzınden yana cogu kısıde benzını ıctıgı solenıyor forumlardan okudugumu paylasıyorum sehır ıcı 13-14lt gorenler varmıs

bende gecen gun baya bı ınceledım bu aracı kardesım ıcın on farı arka kapısı leon gıbı durusu falan cok tatlı geldı fakat sıkayet cok sanırım arastırmak gerek gorunus olarak cok hos arac ozellıkle beyazı

chevrolet benzinkolik resmen arkadaslar içmeden duramıyhor demicem gidemiyor :)

bız yakıttan sıkayet edecek kadar kullanmadık bıle :) alt takımlarda lakırtı sesını kesemedık bır turlu garantıden desmelerıne ragmen bıde kullanısı keyıfsız bır aractı hıtab etmıyordu hıc bıze. bu pıyasadakı cakma amerıkan chevroletler beklentılerı karsılamıyor bence tabı ınsanların beklentılerı farklı...

cruze benim biraderde var iç aksam plastiği çok kötü yıpranma kullanıma bağlı ama çok cabuk aşınınıyor ve deforme oluyor birde yukarda bahsedildiği üzere ön takımdan ses bir türlü kesilmiyor durun bakalım yeni amortisör geliyormuş bu araçlar için onlar takılacak birde onu deneyeceğiz.

ama reklamdaki aracın görünümü çok hoş...

Geri
Üst Alt